פיקוד העורף התרעה במרחב

הולנד הודיע על פרידה מבת זוגו

נשיא צרפת הכריז על סיום יחסיו עם טרירוייולר

26/01/14 17:05הרומן של הנשיא הוביל לפרידה: למרות ההכחשות בארמון האליזה, הודיע הערב (שבת) רשמית נשיא צרפת פרנסואה הולנד על פרידה מבת זוגו ולרי טרירוייולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מוקדם יותר היום נמסר מארמון האליזה לרשת BBC הבריטית כי ";שמועות שקריות מופצות בתקשורת בצרפת";.

זאת, לאחר שכתב העת הצרפתי ";דימאנש"; דיווח כי לאחר שנחשף שהנשיא הצרפתי פרנסואה הולנד מנהל רומן עם השחקנית ז'ולי גאייה הצעירה ממנו ב-18 שנה, הוא צפוי להודיע היום על פרידה מבת זוגו הנבגדת, ולרי טרירוייולר. הולנד מעולם לא פרסם הודעת הכחשה דומה לגבי עצם קיומו של הרומן.

כתב העת דיווח כי לאור התפוצצות פרשיית האהבים של הנשיא, שנחשפה ברעש גדול לפני מספר שבועות, ואשפוזה של בת זוגו ולרי טרירוייולר לאחר היוודע דבר הבגידה - צפוי היום הולנד להודיע באופן רשמי על פרידה ממנה, לאחר שמונה שנות זוגיות.

על פי הדיווח, הולנד מעוניין לסיים את הפרשה לפני שהגברת הראשונה תמריא מחר להודו לצורך מסע צדקה, ולכן אמורה לצאת הודעה רשמית בעניין פרידתם של בני הזוג כבר היום. ההודעה למעשה תכיל התייחסות מפורשת של הולנד לפרשה - זאת לאחר שהצהיר שלא יענה לשאלות בנושא במסיבת עיתונאים שערך בשבוע שעבר ואמר כי מדובר ב";עניין פרטי";.

הסערה החלה לפני כשבועיים, אז פרסם העיתון ";Closer"; תמונות של הולנד וגאייה על פני שבעה עמודים, שמוכיחות - כך על פי העיתון - כי הם מנהלים רומן. כבר בשנה שעברה החלו שמועות על היחסים בין השניים, אבל לא היה לכך כל אישור או תיעוד. עורך דינה של גאייה מסר לפני כמה חודשים כי אין בסיס לטענות על מערכת יחסים בין השניים.