פיקוד העורף התרעה במרחב

איש החדשות הבכיר שהחזיר את הכיפה

עפר חדד המוכר לכם כמבזקן חדשות 2, סיפר בפוסט מרגש על תהליך החזרת הכיפה

מערכת רשת 04/06/13 03:40עפר חדד, מבזקן וכתב חדשות 2 בבירה, החזיר את הכיפה שעטה על ראשו עד לפני 6 שנים, בפוסט יפה ומרגש בעמוד הפייסבוק האישי שלו, מסביר חדד את ההחלטה שקיבל ואת הלבטים שהניעו אותו עד שהתגבשה לה ההחלטה לידי מעשה.

 

";;כבר שש שנים אנחנו לא ביחד. לפחות לא באופן רשמי. ממעטים להראות בפומבי, אלא אם כן ממש חייבים ואין ברירה. נמנעים מהגדרות וכותרות עד כמה שאפשר. ביחד אבל לחוד.

אמרו עליה כלמיני דברים שמאוד הפריעו לי. שיש לה דעות ואמירות שלא תמיד מייצגות אותי ואת מה שאני מאמין בו. שיש לה חברים שלא תמיד היה בא לי ששמי ייקשר בהם.
ולא משנה כמה הכרתי אותה, ולא משנה שידעתי היטב שרוב הדברים שמספרים עליה רחוקים ממי שהיא באמת, לא הצלחתי להשתחרר מזה, וזה התחיל להעיב על היחסים.

אז במשך שנים, פשוט העדפתי להשאיר את הקשר בינינו בווליום נמוך. עם מינימום נראוּת. בתא הכפפות, בתיק, או בכיס. העיקר בלי הגדרות. ורוב הזמן הסידור הזה היה נוח לשנינו.

המצחיק הוא שלמרות הזמן שעבר מאז שנפרדנו, ולמרות שכמעט שלא דיברתי עליה עם אנשים, איכשהו תמיד שאלו אותי לשלומה. מתי נפרדתם, ולמה, והרי אתם כל כך מתאימים, ואתה אוהב אותה, והיא אותך, וטוב לכם ביחד. ולמה דווקא אתם, שיודעים לתת מרחב אחד לשני, וחופש מחשבתי, ועצמאות, לא ביחד? ואני התעקשתי שהיא לא בשבילי, ושאני לא צריך את כל כאב הראש הזה, שזה יותר מדי, ואני בכלל לא בטוח שהיא מה שאני מחפש.

אבל האמת היא שאף פעם לא ממש נפרדנו. תמיד שמרתי אותה לצידי, במרחק קריאה. ואיכשהו, לא משנה כמה זמן עבר מהפעם האחרונה שהיינו יחד, היא לא הפכה זרה לי.

אבל לאט לאט, הסידור הזה הפסיק להיות נוח והתחיל להכביד. יותר מדי הסברים והגדרות, הרבה שאלות, ומעט מדי תשובות. פתאום התגעגעתי ללכת איתה יד ביד, סתם ככה ברחוב.

ואם להיות כן עם עצמי אז האמת שהתבגרנו בשנים שעברו. היא עדיין לא מושלמת אבל כבר ללא ספק בוגרת יותר, וגם אני כבר פחות חושש ממחויבות. וגם לא ממש אכפת לי מה יגידו. שיגידו.

נכון, היחסים איתה תובעים לא מעט ויתורים, ולא קל להרפות מהצורך להגדיר בעצמך גבולות גזרה חדשים, אחרים, בתוך העדר. אבל בעבורי היא כנראה האופציה הטובה ביותר, מכל הבחינות. לפעמים צריך ללכת עם הלב והפעם זה מה שאני עושה";;.
 
 
תמונה גדולה

שם הפריט: עפר חדד
קוד זיהוי:184139
 

 כך התייחסו הבוקר ב";;העולם הבוקר";; לכיפה החדשה ישנה של עפר חדד

 

נגן וידאו

שם הפריט: אברי והילה מתייחסים לכיפה החדשה
קוד זיהוי:221827
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: עפר חדד
קוד זיהוי:184142
עפר חדד