פיקוד העורף התרעה במרחב

שיא עולם: 1,672 ג'ינג'ים התכנסו בהולנד

בעיר ברדה התקבצו אלפי ג'ינג'ים במסגרת פסטיבל שנתי - ושברו את שיא העולם לכינוס של בעלי שיער כתום במקום אחד. מסקוטלנד, שבה אחוז הג'ינג'ים הגבוה בעולם, יצאה טיסה על טהרת הג'ינג'ים, כולל הצוות

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמית ולדמן [like-button]

הפסטיבל בהולנד (יוטיוב)

1,672 ג'ינג'ים שברו בסוף השבוע את שיא העולם לאדומי השיער הרבים ביותר שנאספו במקום אחד, ברדה שבהולנד. הכינוס הצבעוני נערך במסגרת פסטיבל הג'ינג'ים השנתי. בסך הכל, השתתפו בפסטיבל, שנמשך שלושה ימים, לא פחות מ-5,000 ג'ינג'ים, יחד עם חברים ובני משפחה בעלי שיער בצבעים אחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לכבוד הפסטיבל, מסורת שהחלה בשנת 2005, ארגנה חברת התעופה FlyBe טיסה מיוחדת מאינברנס שבסקוטלנד לאמסטרדם שבהולנד - רק לג'ינג'ים, שהופעלה, כמובן, על ידי טייסים ודיילים ג'ינג'ים בלבד. חברה מסחרית נוספת שהעניקה חסות לפסטיבל היא רשת המזון המהיר מקדונלד'ס, ששלחה את רונלד מקדונלד, גם הוא ג'ינג'י, להשתתף באירוע.

פסטיבל הג'ינג'ים השנתי (AP)

באי הפסטיבל נהנו מפיקניקים משותפים, הרצאות ואירועים שונים - לג'ינג'ים בלבד. בכל שנה נבחר צבע חולצה אחר לצילום הקבוצתי המסורתי - השנה בעלי השיער הכתום לבשו בגדים כחולים.

הגיעו מ-80 מדינות שונות (יוטיוב)

אדומי השיער הגיעו לפסטיבל מ-80 מדינות שונות למרות שהם מהווים רק 1% מאוכלוסיית העולם. עם זאת, במקומות מסוימים אחוז הג'ינג'ים גבוה הרבה יותר. סקוטלנד היא המדינה אדומת השיער ביותר בעולם - 13% מאוכלוסייתה הם ג'ינג'ים, ובאירלנד הסמוכה מגיע שיעורם באוכלוסייה ל-10%.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת