פיקוד העורף התרעה במרחב

איך אפשר בלי הפגנה במסיבה הישראלית בניו יורק?

מסיבת ה-100 שנה לתל אביב שנערכה אמש בסנטרל פארק בניו יורק נתנה ממש תחושה של ישראל. כולל המטקות, המנגלים - וגם ההפגנות. "תל אביב את לא יכולה להתחבא", קראו מפגינות מארגון "קוד פינק". "אנחנו רואים גם את הצד המכוער שלך". החוגגים המשיכו בשלהם

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמית ולדמן [like-button]

לא רק חוגגים הופיעו אמש לחגיגות "100 שנה לתל אביב" שנערכו בסנטרל פארק בניו יורק. כמה מפגינות מהארגון האנטי-מלחמתי "קוד-פינק" הופיעו במסיבה, מרחו על גופן בוץ, נעמדו סמוך לחוגגים והביעו את דעתן השלילית על מדיניותה של ישראל.

המסיבה שאורגנה על ידי משרד החוץ הישראלי הייתה מסיבה ישראלית למהדרין. המוזיקה הישראלית, הספורט, חול הים שהובא במיוחד מהעיר הלבנה - הכול סימל את ישראל. וכמובן, גם העימות הזעיר שהתפתח שם.

"תל אביב את לא יכולה להתחבא, אנחנו רואים גם את הצד המכוער שלך", צעקו המפגינות החטובות שלבשו לגופן ביקיני. הן הסבירו כי הבוץ שנמרח על גופן מייצג את פשעי המלחמה של ישראל כלפי הפלסטינים.

מסיבת החוף התל אביבית מומנה על ידי משרד החוץ והמארגנים בפועל היו אנשי הקונסוליה הישראלית בניו יורק , אנשי עיריית תל אביב יפו ומשרד התיירות. על פי הדיווחים מניו יורק, מרבית החוגגים לא התייחסו ברצינות יתרה למפגינות והמשיכו בשלהם - מטקות וביקיני באמצע הסנטרל פארק.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת