פיקוד העורף התרעה במרחב

הוליווד: פמלה אנדרסון עסיסית במיוחד

את פמלה אנדרסון אפשר להגדיר בדרכים רבות: כוכבת טלוויזיה, דוגמנית עירום, וכוכבת הוליוודית. עכשיו אפשר להעניק עוד הגדרה לכוכבת, בעלת טעם של מילקשייק. צפו בהמונים שהגיעו לטעום מהמיץ של פמלה

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמית ולדמן [like-button]

פמלה אנדרסון שנחשבה בעבר לאחת הנשים הסקסיות בתבל מוכיחה שהיא עדיין רלוונטית מתמיד וכובשת שוב את הקהל - בגרסה עסיסית במיוחד.

מי שזכורה בעיקר בשל תפקידה בסדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ" ונישואיה המתוקשרים למתופף המפורסם טומי לי, היא עכשיו גם רשמית סוג של מילקשייק.

הגימיק החדש שנושא את שמה של אנדרסון נמכר בחנות משקאות בהוליווד. עכשיו מצטרפת הכוכבנית השופעת למפורסמות אחרות שזכו לכבוד כמו לינדזי לוהן וזוכה ללא מעט תהילה. כבר ביום המכירה הראשון נוצר פקק תנועה ברחוב החנות בהוליווד בשל מאות הקונים שפקדו את החנות לטעום מהמיץ של אנדרסון. החנות אגב, שכרה מאבטח שרירי וחסון שישמור על הסדר ויהדוף את האנשים ההיסטרים שהגיעו לממש פנטזיה ו"לשתות" את פמלה.

למרות קמפיין השיווק האגרסיבי, והעסיסי יש לומר, אנדרסון לא הגיעה להשקתו של השייק החדש. על העבודה מונה המוכר הרגיל בחנות, שנראה די המום ממספר האנשים שהגיעו לטעום ממנו. עם זאת, דרשה אנדרסון כי השייק יהיה לטעמה ואף ביקשה מהחנות כי יתחייבו להכין את השייק אך ורק מחלב צמחי.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת