פיקוד העורף התרעה במרחב

"פול התמנון מת יומיים לפני גמר המונדיאל"

בזמן שהעולם כולו מתאבל על מותו של התמנון הכי מפורסם בעולם, תיאורית קונספירציה חדשה טוענת כי נביא המונדיאל מת כבר לפני שלושה חודשים – יומיים לפני גמר המונדיאל והוחלף במתחזה כדי להמשיך להניב רווחים מהתהילה שלו. בגן החיות בגרמניה מכחישים את הטענות

פול התמנון ממשיך לעשות כותרות גם אחרי מותו: על פי תיאורית קונספירציה חדשה, נביא המונדיאל, שמותו הוכרז לפני יומיים, עלה לאקווריום הגדול שבשמים - יומיים לפני גמר גביע העולם בכדורגל.

ג'יאנג שיאו, במאית סינית טוענת שפול מת כבר לפני שלושה חודשים ומאשימה את גן החיות בגרמניה שהחליפו את פול במתחזה רק בכדי להמשיך להניב רווחים. "אני בטוחה ב-60%-70%, כי פול מת ב-9 ביולי" אמרה הבמאית ורמזה באפלוליות כי כוחות הניבוי שלו אינן אמיתיות. כשנשאלה כיצד אף אחד לא שם לב, פשוט אמרה - "כל התמנונים נראים אותו דבר".

לאחרים יש דווקא תיאורית קונספירציה אחרת, לפיה שיאו מחפשת פרסום לסרטה הבא, שכותרתו היא "מי הרג את פול התמנון". הסרט עוסק בסיפור של "נס התמנון" שהסעיר את העולם כולו.

בגן החיות בגרמניה מכחישים את הטענות. "זה בהחלט לא נכון שפול מת בקיץ. הוא מת מסיבות טבעיות כשהיה בערך בן שנתיים וחצי, וזה הגיל הממוצע של תמנון", אמר הדובר של הגן.

פול ניבא 8 תוצאות במונדיאל

במונדיאל האחרון הצליח פול לחזות את כל תוצאותיה של נבחרת גרמניה, כולל ההפסדים לסרביה ולספרד. ניחושיו אף הצליחו להרגיז את האוהדים הגרמנים, כשלאחר המשחק שבו הפסידה הנבחרת הגרמנית 1:0 לספרד משער בנגיחה של קרלס פויול, קראו מספר אוהדים גרמנים להרוג את פול המסכן ולהכין ממנו סעודת מלכים.

בסך הכל הצליח פול לנחש שמונה תוצאות, כולל את תוצאת הגמר, אז הימר על ספרד - וצדק. עכשיו, כשהוא נמצא בגן העדן של התמנונים, יצטרכו בני מינו להקים מתוכם את היורש הבא לקראת המונדיאל ב-2014. נוח על משכבך בשלום, פול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא הנביא בעל שמונה הזרועות:

האם לפול התמנון קם מתחרה מבית?

בדרך לצלחת? גרמניה דורשת להרוג את פול

התמנון הגרמני מהמר דווקא על ספרד

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת