פיקוד העורף התרעה במרחב

ברזיל: רוצח שכיר התאהב בנרצחת - וזייף את הרצח עם קטשופ

עקרת בית מברזיל שחשדה כי בעלה בוגד בה, הזמינה רוצח שכיר כדי לחסל את המאהבת. את ההוכחה על החיסול שבוצע היא קיבלה בתמונה בה נראית המאהבת מדממת כשסכין נעוצה בגופה. אלא שכמה ימים לאחר מכן היא הבחינה ברוצח ו"הנרצחת, כשהם מאוהבים ומתנשקים ברחוב. הרוצח, כך גילו במשטרה, ביים את הרצח עם קטשופ וסכין בבית השחי

תמונת "הנרצחת" (חדשות 2)

הסיפור הזה שהתרחש בברזיל נשמע כמו עלילה שנלקחה מאופרת סבון, אבל רוב התסריטאים היו כנראה דוחים אותו כיוון שהוא נשמע מופרך מדי: רוצח שכיר מברזיל זייף את מות הקורבן שלו לאחר שהתאהב בה, ושלח את התמונה המפוברקת למזמינת הרצח.

האיש נשכר על ידי עקרת בית ברזילאית כדי לרצוח את האישה שבתמונה, לאחר שחשדה כי היא מנהלת רומן עם בעלה. אלא שבמהלך המעקב אחריה הוא התאהב בה, והתוודה בפניה שנשכר כדי להרוג אותה. כדי לא להפסיד את העבודה ולהציל את חיי אהובתו, הוא החליט להציג למזמינת הרצח תמונה מזויפת, בה נראית הקורבן כשהיא כפותה לכסא, וסכין נעוצה בגופה. את דמותה המדממת הוא עיצב באמצעות כמות גדולה של קטשופ שנמרח על גופה.

התמונה נשלחה לעקרת הבית כהוכחה על ביצוע המשימה, אלא ששלושה ימים לאחר מכן, עקרת הבית נדהמה לראות את האישה שאמורה הייתה להיות מתה, כשהיא מתנשקת עם הרוצח השכיר ברחוב. היא הגישה תלונה במשטרה נגד הרוצח, שגבה ממנה אלף דולר עבור רצח שלא בוצע.

עקרת הבית הואשמה באיומים לרצח, ואילו שני הנאהבים הואשמו בסחיטה. "בכל שמונה השנים שאני עובד במשטרה לא נתקלתי בסיפור מוזר כזה", סיפר קצין המשטרה בעיירה הברזילאית שחקר את המקרה. תושבי המקום התפלאו על הקלות שבה רימה הרוצח השכיר את עקרת הבית: "איך היא לא הבחינה שהסכין נעוצה לקורבן בבית השחי?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת