פיקוד העורף התרעה במרחב

חשד: תקפו טרנסג'נדרית בגז פלפל

11 חשודים בשנות ה-20 לחייהם נעצרו בחשד לתקיפת טרנסג'נדרית בדרום תל אביב. על פי החשד, התוקפים השתמשו בגז פלפל ובשוקר חשמלי, כשהם חובשים מסכות פורים על פניהם. טרנסג'נדרית נפגעה קלות ולא נזקקה לטיפול רפואי

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עזרי עמרם [like-button]

הומופוביה בבירת הגאווה. ת"א, ארכיון (חדשות 2)

פשע שנאה או מעשה קונדס? טרנסג'נדרית הותקפה אמש (ו') על ידי מספר חשודים שנמלטו בשני רכבים. התקיפה אירעה ברחוב המפעל, הממוקם בדרום תל אביב, לא רחוק מהתחנה המרכזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי מרחב יפתח ערכו מרדף קצר אחר הרכבים הנמלטים, וכעבור זמן קצר עצרו 11 חשודים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי יבנה. מהמשטרה נמסר כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה בריונות.

על פי החשד, התקיפה בוצעה על ידי גז פלפל ושוקר חשמלי, כאשר התוקפים חבשו מסכות פורים. בחיפוש באחד מכלי הרכב נתפסו כלי התקיפה. המותקפת נפגעה קלות, ולא נזקקה לטיפול רפואי. במשטרה ממשיכים לחקור את האירוע.

"תקיפה חמורה זו מצטרפת לנתונים נוספים כפי שהראה דוח מרכז ניר כץ למלחמה בלהט"בופוביה, לפיהם הקהילה הטרנסג'דרית היא נפגעת עיקרית מאלימות להט"בופובית", נמסר מהאגודה למען הלהט"ב.

עוד הוסיפו כי "דוח 2013 הראה בבירור שתקיפות אלו מתרחשות בכל הארץ, גם במרכזה. על רשויות החוק לטפל במקרים אלו ביד חזקה כבכל פשע שנאה, זאת בד בבד עם הכנסת תכנים המחנכים לסובלנות כלפי קהילת הלהט"ב למערכת החינוך".

סייע בהכנת הכתבה: מתן חצרוני.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת