פיקוד העורף התרעה במרחב

חיפה: בן 19 נרצח, בן 14 נפצע קשה

קבוצת צעירים נורתה לפנות בוקר ברחוב יחיאל בחיפה. כתוצאה מהירי נרצח צעיר בן 19, ונער בן 14 נפצע קשה. המשטרה פתחה במצוד אחר היורים, כאשר ההערכה היא שהרקע לאירוע היה פלילי

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של פוראת נסאר [like-button]

ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

צעיר בן 19 נרצח ונער בן 14 נפצע קשה מירי שבוצע לעברם לפנות בוקר (רביעי) ברחוב יחיאל בחיפה. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ובסריקות אחר היורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הודעת המשטרה, הירי בוצע לעבר קבוצת צעירים, בהם גם השניים שנפגעו. תחילה הוגדר מצבם של השניים קשה והם פונו לבית החולים רמב"ם כשהם סובלים מפציעות בפלג גופם העליון.

כעבור זמן קצר נקבע מותו של הצעיר בן ה-19, ומפקד מחוז חוף הטיל את חקירת הרצח על היחידה המרכזית של מחוז חוף. הנער בן ה-14 עדיין מאושפז במחלקת טיפול נמרץ ילדים ומצבו מוסיף להיות קשה.

מוקדם יותר, בשעות הלילה, נפצע צעיר בן 20 באורח קשה לאחר שככל הנראה נדקר בפלג גופו העליון. הוא הגיע למרפאה ברחוב דניאל ינובסקי בירושלים, שם קיבל טיפול רפואי מצוותים של מד"א. הוא פונה להמשך טיפול בבית החולים הדסה עין כרם בעיר.

בשבת לפנות בוקר הוזעקו כוחות משטרה ורפואה לרחוב מטלון בתל אביב, שם נרצח נתין זר כבן 25 במהלך קטטה. גורמי רפואה קבעו את מותו של הצעיר במקום. טרם נעצרו חשודים בפרשה זו.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת