פיקוד העורף התרעה במרחב

עורכת הדין החשודה שהתעללה בבנה בן ה-12: "זה סיפור קפקאי"

סכסוך שכנים או עוד מקרה עצוב של התעללות בילדים? המשטרה עצרה עורכת דין מוכרת מנהריה החשודה כי התעללה בבנה. "השכנים רוצים לנקום בי אז מעלילים עלי", טוענת האם

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של פוראת נסאר [like-button]

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של יוסי מזרחי [like-button]

"זה סיפור קפקאי, אני לעולם לא אפגע בילד שלי, הוא כל עולמי" - כך אמרה היום עורכת הדין מנהריה שנעצרה היום בחשד להתעללות בבנה בן ה-12. בית משפט השלום בקריות האריך בצהריים את מעצרה של האם ביממה, כדי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.

אחת השכנות, שוטרת במקצועה, ששמעה צעקות דיווחה על כך לתחנת המשטרה בה היא עובדת. שוטרים שהגיעו לדירה מצאו בתוכה את האם עם שני ילדיה - ילד בן 12 ואחיו בן תשעה חודשים. על גופו של הבן הבכור נמצאו חבלות.

עורכת הדין החשודה פנתה לשופט במהלך הדיון וביקשה בכל לשון של בקשה להשתחרר כדי שתוכל לטפל בבנה הפעוט. תוך כדי בכי טענה האם בפני השופט כי מעולם לא הכתה את ילדיה. "שני הילדים - זה כל מה שיש לי בעולם", אמרה בבכי.

סניגורה של האם עו"ד יובל זמר ביקש לשחררה למעצר בית. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה של האם בשבוע. בית המשפט החליט להאריך את מעצרה בשלב זה ביום אחד.

ביציאתה מהדיון טענה האם שמדובר בעלילה. "זו לא הפעם הראשונה שאני נתקלת בניסיון נקם מצד השכנים", האשימה האם, ואיימה כי תתבע את משטרת נהריה על העוול שנגרם לה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת