פיקוד העורף התרעה במרחב

7 חודשי מאסר נגזרו על כוכב הילדים החרדי שהורשע בביצוע מעשים מגונים

עונש מאסר נגדר על כוכב הילדים החרדי דוד נתן ברוקנר, שהורשע בביצוע מעשים מגונים בילד בן 13 אותו פגש בבית הכנסת. "הנאשם פתח את חגורת מכנסיו של המתלונן, הכניס את ידיו למקומות המוצנעים בגופו, ונישק אותו", נטען בכתב האישום. ברוקנר אף נתן לילד כסף כדי שלא יספר על המעשים

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של יוסי זילברמן [like-button]

מכחיש הכל. דוד ברוקנר (אתר חב"ד)

גזר דין ל"דוד החקיין": בית משפט השלום בירושלים גזר הבוקר שבעה חודשי מאסר בפועל על הרב דוד נתן ברוקנר, כוכב ילדים חרדי שהורשע בביצוע ארבע עבירות של מעשים מגונים בילד בן 13 אותו פגש בבית הכנסת במספר הזדמנויות שונות.

בנוסף לעונש המאסר בפועל, גזר הבוקר בית המשפט על דרוקמן עונש של 12 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים, וכן קבע כי הרב המורשע ישלם סכום של 7,500 שקלים למתלונן.

מכתב האישום, שהוגש בחודש ינואר 2010 על ידי עו"ד רוסטיסלב פסק מפרקליטות מחוז ירושלים, עלה כי באמצע חודש נובמבר 2009 פגש ברוקנר ליד בית כנסת בירושלים את א', ילד בן 13, ששהה במקום עם חבריו. ברוקנר, בדרן ילדים בעיסוקו, התבדח עם הילד וחבריו, ובשלב מסוים ביקש ממנו להתלוות אליו והבטיח לתת לו דיסק. במהלך האירוע אמר ברוקנר לילד: "אני רוצה להרגיש את המתיקות שלך".

עוד נטען באישום כי ברוקנר והילד נכנסו לבית הכנסת, ומשהתיישב הילד על הספסל, החל ברוקנר ללטף אותו בפנים, נישק אותו בידיו ושאל אותו אם יוכל ללטף אותו גם בגבו. בהמשך אמר ברוקנר לילד כי ברצונו לפגוש אותו שוב ולהיות חבר שלו.

"הכניס את ידיו למקומות מוצנעים"

"דוד החקיין", בעת הגשת כתב האישום (חדשות 2)
"אני בן אדם טוב. מעולם לא הרבצתי לילדים" - כך בחר הבדרן החרדי נתן ברוקנר, "דוד החקיין", לפתוח את אחד ממערכוניו בדיסק שהוציא במהלך שנת 2009 והפך ללהיט ענק במגזר. המילים הללו קיבלו משמעות שונה לחלוטין, בעקבות מעצרו של ברוקנר בגין חשד לביצוע מעשים מגונים.

ברוקנר בן ה-40, מי שזכה כבר לכינוי "יובל המבולבל החרדי", השתתף במאות מופעים וכיכב בקלטות ילדים רבות. באחד הדיסקים הוא הציג מה שכעת יכול להתפרש כווידוי. "אני לא יכול להשתנות", הוא אומר בטון עצוב. "אני רוצה להפסיק לעשות שטויות. אין לי תקווה, אני גמור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת