פיקוד העורף התרעה במרחב

מפיקי המופע של ריהאנה דוחים את הביקורת: "סיפקנו את הסחורה"

הופעתה של ריהאנה בארץ הסתיימה באקורדים צורמים, אחרי שעלתה לבמה באיחור ואפילו לא טרחה להחליף תלבושות או לשיר בקולה האמיתי, אך המפיקים המקומיים דוחים את הטענות של הקהל. "בסופו של דבר ריהאנה עלתה להופיע", אמרו המפיקים. "הוכחנו לכולם שאת העבודה אנחנו יודעים לעשות"

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של אילן לוקאץ' [like-button]

הכותרות ביום שלמחרת הופעתה של ריהאנה בישראל דיברו על מופע בינלאומי ברמה נמוכה, שהתחיל באיחור של למעלה משעה ועל כך שמרבית השירים בו בוצעו באמצעות פלייבק מוקלט ולא על ידי שירתה של הכוכבת מברבדוס. המפיקים, גיא בסר ושי מור-יוסף, טוענים שבסופו של דבר הם סיפקו לקהל הישראלי את הסחורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אם ריהאנה הגיעה לשיר ומישהו לא אהב את איך שהיא שרה עדיין יצרנו בסופו של דבר הפקה מדהימה", אמר בסר בתום ההופעה. "הקהל זרם באופן חלק והשערים נפתחו בזמן. הוכחנו לכולם שאת העבודה אנחנו יודעים לעשות". בנוגע לאיחור אמר בסר כי "הופעה רגילה של ריהאנה היא 90 דקות. היא נתנה 84 דקות. שש דקות פחות כי היא איחור".

בסר ומור-יוסף היו עד לא מזמן מפיקים בקנה מידה קטן, שהחליטו להתייצב מול ענקי המגזר והצליחו לסגור כוכבת בינלאומית בשיא הקריירה שלה. השניים מילאו אמנם את פארק הירקון ב-50 אלף איש אבל לדבר אחד הם לא ציפו - שריהאנה תתנהג כמו ריהאנה.

השותפות ביניהם החלה לפני ארבע שנים. בתחילה ארגנו ימי סטודנט באוניברסיטאות אך בסדר ומור-יוסף רצו לעלות ליגה ולהביא אמנים בינלאומיים בכפולות של מיליונים. "זאת פעם ראשונה שאנחנו מביאים אמן בינלאומי וזה משהו שגורם לך לחשוש לאורך כל הדרך".

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת