פיקוד העורף התרעה במרחב

לא לבעלי לב חלש: בר רפאלי מתפשטת

אל תאלצו אותנו להרחיב, פשוט צפו בסרטון שצולם לקראת תערוכת ה"ביוטי-סיטי" שנערכת השבוע בגני התערוכה בתל אביב. בר רפאלי השקיעה בשבילכם

אכן תמונות קשות

בואו נודה על האמת, במקרה הזה אין צורך להכביר במילים: הסרטון שלפניכם צולם במיוחד לקראת תערוכת "ביוטי סיטי" שתתקיים בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב החל מיום רביעי הקרוב, ה-1.7, ועד ליום שישי ה-3.7. אם בר רפאלי מצאה בזה סיבה מספיק טובה כדי להשיל בגדים מול המצלמה, מי אנחנו שנשאיר את זה רחוק מכם.

ב"ביוטי סיטי" יציגו חברות ומותגי אופנה את מוצריהם החדשים, ויתקיימו הרצאות מומחים בתחום. במקום יפעלו מתחמים שונים וגם תערוכת צילומים - שתיפתח בסרטון של רפאלי. עוד אורח מכובד בתערוכה הוא הצלם המפורסם דיוויד לה-שאפל שראה מול עדשת המצלמה שלו מפורסמים. מדונה היא רק אחת מהם.

הווידאופדיה: בר רפאלי
עורכת המגזין, טרי מקדול, הסבירה אז את הבחירה. "התמונה מודרנית, שערה ובגד הים שלה נראים טבעיים", אמרה מקדול. "רואים את הנמשים שלה. גופה נראה מהמם והיא נראית אינטליגניטית".

"זו התמונה שאני מרגישה בה הכי נוח", סיפרה רפאלי, שכבר הופיעה פעמיים בעמודים הפנימיים של המגזין. "יש ים, מים כחולים, גוף אישה ולא יותר. אהבתי שהצילום הוא עם החלק העליון".

צפו בגלריית התמונות והסרטונים של בר

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת