פיקוד העורף התרעה במרחב

בת ים: חשש לחיי בן 10 שנסחף בים

כוחות משטרה ומד"א הוזעקו לחוף הסלע שבעיר בעקבות דיווח על ילד שנכנס למים עם חבריו - ונעלם לאחר שנסחף לעבר שובר הגלים. כוחות שהגיעו למקום פתחו בסריקות אחריו. החיפושים הושהו בשל מזג האוויר

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עזרי עמרם [like-button]

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של גלעד שלמור [like-button]

ילד כבן 10 נעלם לאחר שנסחף היום (שבת) למים בחוף הסלע בבת ים. כוחות מד"א, שיטור ימי ויחידת 669 שהגיעו למקום החלו בסריקות, לאחר שככל הנראה נסחף לעבר שובר הגלים שבחוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח שהתקבל במוקד מד"א, הילד נכנס לים יחד עם חבריו, שבחרו לנצל את הגלים הגבוהים בשל מזג האוויר הסוער. כעבור זמן מה אבדו עקבותיו.

זירת האירוע (דוברות מד"א)

ארבעת חבריו של הילד שהיו עמו בתוך המים סיפרו לכוחות ההצלה כי בתחילה הראה להם סימני מצוקה, ולאחר מכן נסחף לעומק הים ונעלם. בשלב זה המאמצים מתרכזים באיתורו.  

מסוק משטרתי הוזנק לרחף בגובה נמוך מעל פני הים, בניסיון לאתר את הילד במים. בנוסף, סירות מנוע ואופנועי ים שטים לאורך החוף.

על פי הידוע, הילד הגיע לבת ים מבאר שבע עם קרובי משפחתו ביום חמישי, אז בילתה המשפחה בחתונה של אחד מקרוביה ולאחר מכן נשארו באזור המרכז. דודו סיפר כי הילדים מעולם לא היו בים לפני כן. בעקבות מזג האוויר הסוער, הודיעה המשטרה כי הסיורים יופסקו להיום והמסוק יקורקע. לאורך הלילה יתקיימו חיפושים באמצעות ג'יפים לאורך החוף.

מעיריית בת ים נמסר כי "אנשי אגף החופים והרווחה בעיריית בת ים דואגים למשפחה. הם הוכנסו לחדר מחומם ומביאים להם מזון ושתיה חמה. עובדים סוציאלים בדרך למקום וילוו את המשפחה".

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת