פיקוד העורף התרעה במרחב

מה חושב המועמד לרב הראשי הספרדי יצחק יוסף על הכנסת?

בתיעוד שהגיע לידינו, נראה המועמד לתפקיד הרב הראשי הספרדי, הרב יצחק יוסף כשהוא מתבטא באופן חריג על הכנסת. "ישבו רשעים, מחללי שבת, כל החוקים, הם ניסחו אותם", הוא אמר בדרשה שלו. הוא עמד מאחורי האמירות וציין בתגובה כי לפעמים יש לו ביקורת על המחוקקים. צפו

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמית סגל [like-button]

עקבו אחרי העדכונים של עמית סגל [twitter-button]

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של סיון רהב-מאיר [like-button]

עקבו אחרי העדכונים של סיון רהב-מאיר [twitter-button]

"חוקי הכנסת שטויות, הם מחללי שבת". הרב יצחק יוסף, בנו של הרב עובדיה יוסף המתמודד בימים אלה על תפקיד הרב הראשי הספרדי, התבטא באופן יוצא דופן נגד הכנסת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד שהגיע לידינו הוא נראה מדבר במהלך דרשה על מתן עבודה לעורכי דין בשבת, ושם, כמנהג אביו ואחיו, הוא התבטא גם בנושאים שעל סדר היום והתייחס לכנסת. "מה זה חוקים שלהם של הכנסת? כל החוקים שלהם הכל שטויות, בני אדם ניסחו אותם", אמר.

"ישבו רשעים, מחללי שבת, כל החוקים, הם ניסחו אותם", המשיך הרב יוסף. "מה זה החוקים שלהם? יש עורך דין, הוא מוצא כל מיני פטנטים ועושה כל מיני חוכמות בחוק, מעקם את החוק לפי מה שהוא מבין".

הולך בדרכו. הרב עובדיה יוסף (AP)

בריאיון לחדשות 2 התייחס הרב יוסף להתבטאויות אלה. "לפעמים יש לי איזה ביקורת על המחוקקים באיזה דבר מסוים", הוא אמר בתגובה. "באופן כללי, בוודאי חייבים לשמור על חוקי המדינה כי ההלכה נפסקה 'דינא דמלכותא - דינא', דין של המלכות הוא דין".

הרב יוסף, לא פרץ לתודעה עד לימים האחרונים אך הוא אחד המובילים במרוץ מול הרב שמואל אליהו והרב יצחק בוארון.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת