פיקוד העורף התרעה במרחב

לילה קטלני בדרכים: שני הרוגים בתאונות

רוכב אופנוע כבן 30 נהרג לאחר שאיבד את השליטה על רכבו, ונפל לצד הדרך. הולך רגל בשנות ה- 30 לחייו נהרג לאחר שנפגע מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה לכיוון צפון. צוותים של מד"א שהגיעו למוקדים השונים נאלצו לקבוע את מותם

זירת התאונה בכביש 4 (דוברות מד"א)

לילה קשה בכבישי הארץ: שני בני אדם נהרגו בתאונות דרכים שונות בכבישי השרון. רוכב אופנוע כבן 30 נהרג לאחר שהחליק עם רכבו בכביש 4 סמוך למחלף מורשה. זמן קצר אחר כך נהרג הולך רגל לאחר שנפגע מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירות השונות נאלצו לקבוע את מותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אייל חסן פרמדיק מד"א שהגיע לטפל בתאונת האופנוע סיפר כי זיהו את הצעיר בצד הדרך: "כשהגענו, ראינו שמדובר בתאונה קשה ומזעזעת, בשולי הכביש שכב גבר כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. במרחק של כ- 200 מטר בנתיב הנגדי היה האופנוע."

קצת אחרי השעה שלוש לפנות בוקר אירע התאונה השנייה במהלכה נפגע הולך רגל מאוטובוס בכביש 2 סמוך למחלף קיסריה לכיוון צפון. טל מגר ממד"א סיפרה: "גבר בשנות ה-30 לחייו שכב בשולי הכביש עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום".

מוקדם יותר הערב נפצע ילד בן 5 באורח קשה מפגיעת רכב פרטי בטייבה. הוא פונה לבית החולים "מאיר" בכפר סבא על ידי צוות רפואי של מד"א, כשהוא סובל מפגיעת ראש ובעודו מחוסר הכרה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת