פיקוד העורף התרעה במרחב

מטיילים בפסח ב-360 מעלות: מצפה נפתוח

בפרויקט מיוחד של חדשות 2 Online לחג הפסח, יצאנו עם איש החברה להגנת הטבע, עמיר בלבן, לארבעה מסלולי טיול מומלצים עם מצלמת 360 מעלות. המסלול השני - תצפית על צבאים במצפה נפתוח ליד ירושלים. המלצות לטיולים מכל זווית שרק תרצו

מסלול טיול בחג מכל זווית אפשרית: חופשת הפסח מגיעה, מזג האוויר בחוץ אביבי ומזמין מתמיד לצאת לטבע - ואם אתם עדיין מתלבטים לאן, כאן בחדשות 2 Online סיפקנו עבורכם פתרון וב-360 מעלות. היום ניקח אתכם לטיול במצפה נפתוח, סמוך לשכונת רמות בירושלים.

עמיר בלבן מהחברה להגנת הטבע יצא ל-4 מסלולים שונים מצויד בטכנולוגיה החדישה, על מנת להראות לכם את האתרים השונים מכל זווית שרק תרצו. לאורך החג, נמליץ לכם על ארבעה יעדים שונים ומסקרנים לטיול - וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לסובב את המסך או להזיז את העכבר - ואחר כך גם לצאת אל השטח ולטייל.

לגולשים באנדרואיד או במחשב - לצפייה בכתבה המלאה ב-360 מעלות - לחצו כאן!

לגולשים באייפון ובאנדרואיד - אם מותקנת לכם אפליקציית YouTube במכשיר - לחצו כאן לצפייה!

מצפה נפתוח נמצא בחלק המזרחי של פארק עמק הצבאים בירושלים. מדובר בגבעה יפהפיה שממנה אפשר לצפות על כל הפארק, וצופה גם אל ליפתא (מי נפתוח) - ומכאן שמה.

ייחודה של הגבעה הוא שיש בה את הריכוז הגדול ביותר של הצבאים מצפון לעיר ולכן אם מגיעים לשם - יש סיכוי מצויין לפגוש בצבאים! הגבעה מחולקת בין שני זכרים, לכל אחד מהם יש הרמון, למוצלח ביניהן יש אחד-עשרה נקבות, בעונה זו מתחילות ההמלטות. בחלק הצפוני של הגבעה, נמצא אזור 'הרווקיה', שם הצעירים ללא הנחלה מתאמנים כל היום בסימון הטריטוריה שלהם ובקרבות.

טיולים קודמים:

מטיילים ב-360: מתחם שבע טחנות

הכתבה צולמה בטכנולוגיית VR ב-360 מעלות ובתלת מימד באמצעות מצלמת Vuze Camera של חברת Humaneyes. את המצלמה ניתן לרכוש במכירה מוקדמת החל מחודש זה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת