פיקוד העורף התרעה במרחב

מיוחד לגולשי טוויטר

כחלק מהרצון להכיר אתכם - הגולשים - ביקשתנו ממכם לשאול דרך הטוויטר את סלי מרידור שאלות. בראיון ל"פגוש העיתונות" נשאל שגריר ארה"ב שאלה שאתם שאלתם והשיב עליה בפרוטרוט

כחלק מהרצון שלנו לשתף אתכם - הגולשים - בשידורים שלנו, ביקשנו ממכם לשלוח לנו דרך הטוויטר שאלות לסלי מרידור. מרידור התארח אצלנו בתכנית "פגוש את העיתונות" בהנחייתה של דנה ויס. התוכנית הוקלטה אתמול, ותשודר היוםבשעה רבע ל-6 בערב.

לשמחתנו, קיבלנו ממכם שאלות. ויס דאגה לפנות את אחת השאלות, של הגולש דבר רזניק - ישירות לשגריר ישראל לשעבר בארה"ב - סלי מרידור. רזניק ביקש לדעת מה תגובת הלובי היהודי בארה"ב לחיבוק שאובמה מעניק לעולם המוסלמי. מרידור ענה על השאלה בהרחבה. דביר - אנחנו מקווים שאתה מסופק מהתשובה שקיבלת.

זו לא הפעם הראשונה שגולשי חדשות 2 באינטרנט זכו להשפיע על החדשות. בראיון עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', נשלחו עשרות שאלות ותגובות בטוויטר בזמן השידור. חלקן אף זכו לתגובה און-ליין בזמן השידור.

רוצים גם אתם להשפיע על התכנים אצלנו ולהתעדכן בשידורים חיים, סקופים וסרטונים וכתבות מיוחדות? זה ממש לא קשה, רק פעלו על פי ההוראות הפשוטות בכתבה הבאה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת