פיקוד העורף התרעה במרחב

סיכום השבוע בטוויטר: פאפ דדי מכור לציוצים, מדונה הצטלמה עם ישראלים

נדמה שהטוויטר עבד השבוע שעות נוספות: בין הגיג לתמונה גילינו גם חשבונות אישיים בין סלבים, טוויט פרידה מדי.ג'יי שמת וגם - חפשו את עצמכם בתמונות שצילם גיא עוזרי בהופעה של מדונה

השבוע האחרון בטוויטרויל היה עמוס במיוחד: כרגיל, כל אירוע גדול קיבל ביטוי בטוויטר - מההופעה של מדונה ועד הסדרה "מחוברות" שעומדת להסתיים, לצערם של הצופים הרבים שהתמכרו. חוץ מזה היו גם סגירת חשבונות אישיים בין סלביים, וגיא עוזרי - העוזר האישי של מדונה - שמזמין אתכם לצפות בתמונות מ"הגולדן רינג":

הכי צהוב:

אחד הוויכוחים הסוערים ביותר בתקופה האחרונה הוא בין הבלוגר המאוס פרז הילטון לבין הגברת הראשונה של הטוויטר - דמי מור. הכל התחיל באמצע אוגוסט, כאשר הילטון החליט לפרסם את תמונתה של טלולה וויליס, בתם בת ה-15 של דמי מור וברוס וויליס, בליווי הכיתוב: "טלולה וויליס, 15, מתלבשת כמו פרוצה . תסתכלו על הציצים שלה! דמי, אשטון וברוס הם הורים מעולים!"

הילטון לא הסתפק בדברים הקשים האלה, והוסיף: "את חייבת להיות לפחות בת 17 כדי להתלבש כמו זונה". ההודעה סחפה ככל הנראה תגובות רבות שהגיעו למור, ויום למחרת היא כתבה בטוויטר שלה: "אני רוצה להודות לכולם על הדאגה והזעם בעקבות הדברים שנכתבו על בתי הצעירה. הוא (הילטון) ישמע מעורך הדין שלי" .

הכי עצוב:

די ג'יי איי אם (אדם גולדשטיין), אחד הדי ג'ייס הידועים והמבוקשים בעולם הבידור האמריקני, נמצא מת בביתו שבניו יורק. לפני מותו הספיק לצייץ פעם אחת אחרונה: "ניו יורק, ניו יורק, עיר החלומות הגדולה, אבל לא הכל בניו יורק הוא באמת כפי שהוא נראה".

 אחד מחבריו הקרובים ביותר, טראוויס בארקר, חבר להקת בלינק 182, ספד לו: "לעולם לא אשכח את כל מה שעברנו, ובכל פעם שאנגן בתופים אני אחשוב עליך. היית חבר, די ג'יי, אדם מדהים". לפני כשנה שניהם ניצלו מתאונת מטוס.

הכי מדונה:

קצת ציונות: גיא עוזרי, המנהל האישי הישראלי של מדונה, פרסם תמונות מההופעות שלה כאן. מי יודע, יכול להיות שאתם מצולמים...

הכי מצחיקים:

דני גוקי, שהגיע למקום השלישי ב"כוכב נולד" האמריקני, אמריקן איידול, חושף את האמת המכוערת: "מאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה מופתעת."

גורי אלפי מתמודד עם ההומופוביה  לרגל ירידת הסדרה "מחוברות": "טוב אני מודה... אני רואה מחוברות. האם זה עושה אותי גיי?"

ואליסה מילאנו קיבלה טוויט ממעריץ שכתב: "אני מרגיש זקן כשאני רואה שידורים חוזרים של מי הבוס", והגיבה לו: "תאר לעצמך איך אני מרגישה. חחחח..."

ולכל מי שסובל מבעיות ביטחון עצמי - אתם לא לבד, הבחורה ופיצול האישיות מיילי סיירוס צייצה:  "אני לא זוכרת את הפעם האחרונה בה הרגשתי יפה. לפעמים אני שונאת להיות בחורה. דו-דה-דו. הכל טוב."

לפי דדי יש בעיה. הוא מכור. למה? אתם שואלים? למה חשבתם?!?!  "שלום, שמי שון ואני מכור לטוויטר. תעזרו לי! חחחJ"

ב-5 בספטמבר פאפי צייץ לא פחות מ-71 פעמים עד שאשתו שמה לזה סוף: "שמו אותי בטוויטר טיים אאוט!!! אני לא יכול לצייץ במשך חמש שעות כחלק מהעונש שלי. חחח... נתראה בערך ב- 15:00 ביי ביי"  הציוץ הבא היה בערך 7 שעות לאחר מכן.

ואחרון אחרון חביב - המעשה הטוב של הטוויט: אסי עזר ועוד רבים אחרים נרתמו למען ארגון לתת לקראת ראש השנה. אז יאללה, תתרמו!

שיהיה לכולנו שבוע קסום, הדס גרינוולד

מה צייצה בריטני לאלן דג'נרס?

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת