פיקוד העורף התרעה במרחב

הלהיט של הקיץ: עקבה במקום סיני

אם בעבר היה חצי האי סיני היעד התיירותי המועדף על הציבור הערב-ישראלי, מתברר שחוסר היציבות במצרים שינה את זה. היעד החם עכשיו הוא עקבה שבירדן. המחירים נמוכים לעומת אילת השכנה, המלונות מפנקים – ובעיר הירדנית אפשר אפילו למצוא "צ'יינה טאון" מקומי וחושות ממש כמו במצרים

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של פוראת נסאר [like-button]

ברוכים הבאים לעקבה. גם בירדן, זהו שיא עונת התיירות. יהודים ישראליים קשה למצוא כאן והסיבות ברורות - המטה ללוחמה בטרור מזהיר מפני נסיעה למקום. אבל לצד האירופאיים והרוסים הרבים, אפשר למצוא קהל רב של ערבים ישראליים. אלה החליפו את אזור סיני הבלתי יציב לטובת הממלכה ההאשמית.

בתי המלון כאן בתפוסה מלאה והמחירים בהתאם. תמורת 5,000 שקלים תקבלו בשבוע ימים, מלון חמישה כוכבים כולל ארוחת בוקר וערב. ואם חשקה נפשכם ב"חושה" - אז הירדנים מנסים להעתיק את הדגם המצרי והאהוב כל כך.

בנוסף לבתי המלון, העיר עקבה מציעה מגוון רחב של מקומות בילוי: מסעדות, ברים, בתי קפה ומועדוני לילה, ממש כמו השכנה מאילת. אבל כאן, לאן שלא תלכו תמצאו תמונות של המלך עבדאללה. עקבה מתפתחת באופן מדהים, הודות להזרמת הכסף ממדינות המפרץ. בעיר כבר מכינים תכניות למרכזי קניות חדשים ומערביים - במטרה למשוך עוד תיירים למדבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת