פיקוד העורף התרעה במרחב

"יום הרווק": טירוף הקניות הסיני שובר שיאים

חברות הקמעונאות הגדולות ברשת כבר גרפו מיליארדי דולרים במהלך "סינגלס דיי" - יום הרווק הסיני שהפך לקדחת קניות ברשת. השיאים שנרשמו בשנה שעברה כבר נשברו והיום המיוחד עוד לא נגמר

ה-11 בנובמבר, שמוגדר כ"יום הרווק הסיני" ("סינגלס דיי"), הפך בשנים האחרונות לאחד הימים הסוערים בתחום הקניות ברשת. גם היום (רביעי) הרשת נסחפה בשטף המבצעים וההנחות: רק חצי מהיום עבר בסין, וכבר נרשמו עסקאות בסך מיליארדי דולרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האתרים המובילים ביום הקניות והמבצעים בסין, בהם עליבאבא ו-JD.com, כבר שברו את השיאים שנרשמו בשנים הקודמות. רק חצי מהיום עבר, ורק באתר עליבאבא נרשמו קניות בהיקף של יותר מ-9.2 מיליארד דולרים ובכך עברה את הנתון שנרשם בשנה שעברה.

טירוף מכירות מתמשך (חדשות 2)

גם JD עברה את היקף המכירות - 14 מיליון עסקאות בשנה שעברה. ב-2013 הסתכמו המכירות של עליבאבא ב-5.75 מיליארד דולרים, כך שניתן לראות גידול ענק משנה לשנה.

"יום הרווק", שהפך לחלק מהתרבות הסינית בשנות ה-90, נקרא כך מכיוון שהתאריך מורכב כולו מהספרה 1 המסמנת בדידות.

בתחילה היום הוקדש לחגיגות ופעילויות עבור גברים רווקים, אך במהלך השנים הפך לטירוף מכירות גדול פי כמה וכמה אפילו מחג ההודיה וה"בלק פריידיי" בארצות הברית - שם המכירות מגיעות לעד 1.5 מיליארד דולרים. אתרי קניות רבים ברשת, חלקם גם מישראל, הצטרפו לחגיגה והחלו להציע הנחות ענק.

מבצעים והנחות בשלל אתרים (רויטרס)

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת