פיקוד העורף התרעה במרחב

שיבושים ועיכובים ברכבת ישראל

ועד עובדי רכבת ישראל הודיע באופן מפתיע על הפסקת העבודה למשך כחצי שעה לאחר שהעובדים התלוננו כי לא ניתן להם להיפגש עם יושב ראש ועד העובדים. בעקבות הדברים צפויים שיבושים קלים בתנועת הרכבות. "הנהלת הרכבת עושה הכל על מנת לדחוף את ועד העובדים אל הקיר ומייצרת פרובוקציות מכוונות", אמרו בוועד

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמליה דואק [like-button]

עקבו אחרי העדכונים של עמליה דואק [twitter-button]

שביתת פתע ברכבת גרמה לשיבושים: עובדים ברכבת ישראל הפסיקו בשעות הצהריים (שני) את עבודתם במפתיע, בטענה כי לא ניתן להם להיפגש עם יושב ראש ועד העובדים הארצי. בעקבות הפסקת עבודתם שובשה תנועת הרכבות ונרשמים עיכובים של כחצי שעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לטענת ועד העובדים, הנהלת הרכבת מנעה באמצעות מאבטחים מיושב ראש הוועד ניקה שימחוביץ׳ לערוך אסיפת הסברה לעובדי משואה (מרכז בקרה ושליטה). בעקבות כך ירדו העובדים מעמדותיהם כדי להיפגש עם שימחוביץ'.

מוועד העובדים נמסר כי "הנהלת הרכבת עושה הכל על מנת לדחוף את ועד העובדים אל הקיר ומייצרת פרובוקציות מכוונות כדי להביא לפגיעה בנוסעים ולפגוע בוועד".

עם זאת, בהסתדרות הדגישו כי לא מדובר בשביתה. אבי אדרי, יושב ראש איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, מסר בתגובה לדיווח: "יובהר כי אין כל שביתה והעבודה מתנהלת כסדרה".

לפני כחודש נמנעה ברגע האחרון שביתה נוספת בה איים לפתוח ועד העובדים, לאחר צו מניעה שהוציא בית הדין לעבודה בתל אביב. העובדים טענו כי הנהלת הרכבת מבצעת צעדים חד צדדיים ומפרה הסכמים עמה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת