פיקוד העורף התרעה במרחב

מקדים את הבחירות: איש לא מאיים על מנהיגות נתניהו

ראש הממשלה רואה את הסקרים כמו כולנו, ויודע שראשות הממשלה מובטחת לו. ולא רק זאת: כל המפלגות, למעט מרצ, מוכנות לשבת איתו בממשלה הבאה. רינה מצליח על הסיבות העומדות מאחורי החלטתו של נתניהו להקדים את הבחירות

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של רינה מצליח [like-button]

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא רוצה להגיע למצב בו הוא נאלץ לפרק את הממשלה שלו בגלל קיצוץ עמוק שהוא צריך לעשות בתקציב 2013. אבל יש עוד גורמים שמשפיעים על החלטתו: הוא רואה את הסקרים כמו כולנו, ויודע שראשות הממשלה מובטחת לו. ולא רק זאת: כל המפלגות, למעט מרצ, מוכנות לשבת איתו בממשלה הבאה. כך שיהיה לו מבחר של מפלגות להרכיב מהן קואליציה.

מה גם, שבחירות במהלך הקיץ מנטרלות לחלוטין את האפשרות שתהיה מחאת-קיץ, בטח באופן שהכרנו אותה בקיץ הקודם. גם אם תהיה מחאה - כנראה היא תהיה מחאה פוליטית.

מצבו של נתניהו כל כך חזק בסקרים, לעומת מצבם של יריביו - כך שאין אף אחד שמאיים על מנהיגותו. העובדה הזאת מאפשרת לו להתעלם מהסטטיסטיקה לפיה ראשי ממשלה שהקדימו את הבחירות לפניו - הפסידו בהן.

"נתניהו: הולכים לבחירות"

במהלך פגישתם הבוקר של ראש הממשלה בנימין נתניהו ונציגי "מאהל הפראיירים", אישר ראש הממשלה את הדיווחים האחרונים - ואמר: "אנחנו הולכים לבחירות".

"נתניהו אמר בפגישה שאין תאריך מוגדר, אבל בהחלט יש סיכוי לכך שהבחירות יוקדמו", אמר בתום הפגשה בועז נול, אחד ממנהיגי המאבק בראיון לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת