פיקוד העורף התרעה במרחב

משפחת ג'עברי בחברון מחלקת ממתקים

החמולה המורחבת של רב המחבלים שחיסולו נתן את האות לפתיחת מבצע "עמוד ענן", היושבת בחברון, פתחו היום סוכת אבלים עם תמונתו של אל-ג'עברי. בני המשפחה חילקו ממתקים, סוכריות ובקלאוות למנחמים. דיווח: אל-ג'עברי חוסל ימים בודדים אחרי שש מטקס העליה לרגל

ג'עברי. חוסל (חדשות 2)

בעזה נלחמים - בגדה מחלקים סוכריות: משפחתו המורחבת של אחמד אל-ג'עברי, רמטכ"ל החמאס שחיסולו היה האות לפתיחת מבצע "עמוד ענן" ברצועת עזה פתחה היום בחברון שבגדה המערבית סוכת אבלים גדולה, ואנשי המשפחה מחלקים למנחמים סוכריות וממתקים - כך מדווחת הערב רשת "אל-ערבייה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחמולת ג'עברי שחברון יצאו בני משפחתו של אחמד אל-ג'עברי לרצועת עזה - שם נולד רב המחבלים בשנת 1960. היום, הרחק משיגורי הטילים והאש שממטירים כלי הטיס של צה"ל - נפתחה סוכת האבלים לזכרו, ועליה נתלתה תמונתו הגדולה ותחתיה המשפט "השהיד הגיבור אחמד אל-ג'עברי". על פי דיווח "אל-ערבייה" חילקו היום בני המשפחה בגדה המערבית בקלאוות וממתקים "לכבוד מותו".

אתמול דיווחה "אל-ערבייה" כי אל-ג'עברי חוסל ימים בודדים לאחר ששב מטקס העלייה לרגל למכה. במקביל, פורסמו ברשתות החברתיות ובאתרי שיתוף הסרטים סרטונים רבים המתעדים, לכאורה, את השניות הראשונות שלאחר חיסולו של אל-ג'עברי. בתמונות הקשות לצפייה מתועד הרכב הפגוע - ושאחת מגופות הפעילים שהיו ברכב, ולא זו של אל-ג'עברי, נגררת מחוץ לרכב.

מבצע "עמוד ענן" - הסיקור המלא:

חמאס: החלו מגעים להפסקת אש

ה"טיימס": "כניסה קרקעית לעזה - בסוף השבוע"

חיל האוויר הפציץ את מטה ממשלת חמאס

אובמה שוחח עם רה"מ נתניהו: "ישראל זכאית להגנה"

צה"ל חיסל 2 מפקדי שטח בזרוע הצבאית של החמאס

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"

 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת