פיקוד העורף התרעה במרחב

דווקא ביום העצמאות: השחתה בחלקה הצבאית בהר הזיתים

קבוצת גברים יהודים הציתה זרים שהונחו על קברי חללים בבית העלמין העתיק בירושלים - ונמלטו מהמקום. המשטרה החלה בסריקות אחריהם. במקביל, קבוצת נערים פלסטינים נעצרו לאחר שהציתו אש ליד גדר ההפרדה בבירה

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של ניר דבורי [like-button]

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של משה נוסבאום [like-button]

ההשחתה בבית העלמין (חטיבת דוברות המשטרה)

השחתה בבית העלמין הצבאי - ביום העצמאות: הבוקר (חמישי) עלתה על פי החשד קבוצת גברים יהודים לחלקה הצבאית בבית העלמין בהר הזיתים - והשחיתה את הזרים שהונחו על הקברים. הרקע למעשה אינו ברור בשלב זה, והמשטרה פתחה בסריקות אחר קבוצת החשודים, שנמלטה מהזירה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

מהמשטרה נמסר כי החשודים, גברים יהודים שמספרם לא ידוע, הוציאו זרים שהונחו על קברים, השחיתו ואף שרפו את הזרים - והשאירו אותם במקום.

זהו אינו המקרה היחיד שהעסיק הבוקר את כוחות הביטחון בבירה: קבוצת נערים פלסטינים עלו לכיוון גדר ההפרדה באזור ביתונה, הציתו אש והחלו להימלט. לוחמי מג"ב בעוטף ירושלים שהיו בפעילות יזומה באזור החלו לרדוף אחריהם ועצר שישה מהם, בני 14-17.

עם המעצר החלו הפרות סדר ויידויי אבנים לעבר הכוח שעצר את בני הנוער - והדף את המתפרעים. מפקד פלוגה כ"ב סיכם את האירוע: "אנו פועלים כל העת באופן גלוי וסמוי במטרה לשמור על הסדר והביטחון סמוך לגדר ההפרדה. הלוחמים פעלו באופן מקצועי, עצרו את החשודים והשיבו את הסדר.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת