פיקוד העורף התרעה במרחב

הבחירות שמעסיקות את העולם כולו

ממוסקבה עד לונדון, מניגריה עד אפגניסטן: בכל קצוות הגלובוס עוקבים אחר הבחירות בארצות הברית. מצלמות ה-CNN פגשו תושבים ברחבי העולם ושמעו את דעתם על הבחירות האמריקניות

עקוב אחריי

עקבו אחרי העדכונים של עמית ולדמן [like-button]

הבחירות בארצות הברית הם הנושא החם המעסיק את כלי התקשורת בעולם כולו. הבוחרים האמריקנים יוצאים מחר לבחור את ההנהגה שלהם - אך בכל קצוות הגלובוס יודעים מה עשויות להיות ההשלכות של הבחירה. מצלמת רשת CNN פגשה תושבים במדינות שונות - שסיפרו על תחושותיהם לקראת הבחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטרור, הגרעין האירני, רוסיה ואפילו האולימפיאדה - הכל קשור, בסופו של דבר לבחירות. "אנחנו לא טרוריסטים, אבל אתם הורגים חפים מפשע באמצעות מל"טים", אומר תושב אפגניסטן בידיעה שהמדיניות האמריקנית לא תשתנה - יהיה אשר יהיה הנשיא הבא.

הרחק משם, בניגריה, עוסקים בגרעין האירני. "קודם כל תפטרו את הבעיות הפנימיות שלכם - ותעזבו את אירן לבדה", אומר תושב מקומי למצלמות ה-CNN. ואילו ברוסיה, שעמדה אף היא במרכז העימותים בין אובמה לרומני, העבירו מסר של שלום: "אנחנו לא אויבים, אנחנו חבים. יש לנו הרבה מאוד בעיות גלובליות - ונפתור אותן רק יחד", אמר תושב מוסקבה ל-CNN.

בלונדון, שם עדיין כועסים על הביקורת של רומני על ארגון האולימפיאדה, מקווים שהוא לא ייבחר. "הוא קפץ מעל הפופיק שלו", סיפר תושב העיר ושלח טיפ לאובמה: "הוא צריך לגרום לקלינטון לשאת יותר נאומים".

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת