פיקוד העורף התרעה במרחב

בוגרי מסלול הפקה ותוכן

  • שתפו את החברים -

הכירו את בוגרי מסלול הפקה, תחקירנות ועריכת תוכן, הדור החדש של תעשיית הטלוויזיה (רשימה חלקית בלבד לצורך התרשמות):
 

אבוריש אשרף, טכנאי סאונד, ערוץ 1

 

אברג'ל לימור, מנהלת יחסי ציבור עצמאית

 

אברמסון דינה, תחקירנית "360" רשת, "מחוברות 2", HOT

 

אדטו תומר, חדר שידור, רשת

 

אדנייב רפאל, ליהוק, "המירוץ למליון", רשת

 

אוליאל כוכבית, מתאמת הפקה, האח הגדול, קשת

 

אורגד מיכל,  כתבת אינטרנט

 

אליהו ליאור, מפיק אירועים ביוניבנט

 

אלמקייס שלומי, הפקה,"היפה והחנון" ערוץ 10

 

אנגל לירון, עוסק בכתיבה ופיתוח

 

אסבט טל, ליהוק, "המירוץ למליון" רשת

 

אסרף עמית, הפקה, "השנים הכי יפות" רשת

 

אפשטיין עמית, הפקה, ב"שבוע סוף" רשת

 

ארבל אבי, עורך תוכן חדשות, מחלקת מדיה, רשת

 

אתאלי עמיחי, כתב לענייני מתנחלים, מעריב

 

בורוכוף ליאור, מנהל לוח שידורים, ערוץ הופ

 

בן דוד קרולין, מפיקה ,ערוץ 24

 

בן ישי -גלעדי שני, אחראית מתמודדים "הבלוק" ערוץ 10

 

בנויש שלומית, מפיקה אחראית תחום דרמה, רשת

 

בנימין אריאלה, מנהלת צוות בחדר שידור, מימד

 

בנישו לבנת, תחקירנית, "הורים באהבה" רשת

 

בר עירית, מתאמת הפקה , דרסט הפקות

 

בר און  דן, עורך משנה בוקר טוב ישראל, גל"צ

 

ברון יעל, מפיקה, טדי הפקות

 

גבאי הדס, הפקה, יולי אוגוסט הפקות

 

גבאי נורית, תקציבאית במשרד יחסי ציבור

 

גורן דקלה, תחקירנית בערוץ 10 ובערוץ 2

 

גורפינקל דן, רכז מערכת ערוץ 8

 

גל נטלי, תחקירנית "הישרדות"ערוץ 10

 

גל עדי, עוזרת הפקה, ערוץ ביפ

 

גלברג אייל, קריין טלוויזיה ורדיו

 

גנץ שרית, עורכת חדשות נענע

 

גריידי גלית, עורכת תוכן, ערוץ הכנסת

 

גרינבוים ליבת, תחקירנית Y בעשר וכתבת ב-Ynet

 

דורון שירן, עורכת תוכן אתר רשת

 

דיין אבי, מנהל פוסט, מחלקת ניו מדיה, רשת 

 

דרור בת עמי, עיתונאית, זמן ירושלים

 

דרדוש גפן, תחקירנית,'לחיות טוב', רשת

 

הדדי-כורם דנה, מלהקת לפרוייקטים קולנועיים

 

הילל שמרית, כתבת עולם האשה , מגישת פינה בבייבי טיים, רשת

 

 

הכט חלי, תחקירנית, קודה הפקות


הראל ערן, הפקה "השנים הכי יפות" רשת


ידרמן זהבית, עובדת מחלקת טראפיק, רשת

 

ויתקין אנטון, הפקה "לחיות טוב" רשת


וסרמן אמילי, הפקה, יוניבנט

 

חדד מירב,  תחקירנית כולבוטק, רשת

 

חורשתי הגר, עוסקת בהפקה, דרסט הפקות

 

חנקין נילי, כתבת טור בלוג של "מחוברות"

 

חרישמנוב ג'ני, תחקירנית בכלבוטק, רשת

 

טורנר אלדר, מנהל הפקה בפועל, הוט

 

יודלביץ' תומר, כתב Time out

 

יוסף אלמוג, מנהל טכני, ערוץ 9

 

יצחק אבישי, אחראי דסק אינטרנט של חדשות הבידור

 

כהן חמוטל, עובדת במח' סלולרית, חברת החדשות - ערוץ 2

 

כהן טל, מחלקת דוברות ויחסי ציבור, ערוץ הילדים


כספי אימור תום, עורך משנה העולם הבוקר, רשת

 

לב-ארי עמרית, מפיקה ושדרנית ברדיו ת"א- 102FM

 

לבון עומר, הפקה, "מהדורה מוגבלת", ביפ

 

לבקוביץ מעיין, עוסקת בליהוק והפקה לקולנוע

 

לברטומסקי ליאור, מתאמת הפקה "רוקדים עם כוכבים", רשת

 

לוי נעמה, מפיקה בטלוויזיה חינוכית

 

לוי רננה, מפיקה בעומר TV

 

לניאדו קארין, עורכת תוכן, אתר רשת

 

לכטר אירית, תחקירנית "המועדון" ערוץ 23

 

מארין שירן, הפקה ערוץ ים תיכוני

 

מוצפי גילי, מפעילת קהל, "רוקדים עם כוכבים", רשת

 

מימון ערן, מלהק "האח הגדול"  קשת

 

מימון הדר, עוסקת בהפקה

 

מעוז שי יעל, עורכת משנה, העולם הבוקר, רשת

 

משה לירון, באזז הפקות

 

משעל צור, מנהל פסטיבל קולנוע סביבתי, אקולנוע

 

ניר נעה, הפקה, טדי הפקות

 

נטר יעל, מחלקת אינטראקטיב, רשת

 

סוקולוב ארינה, תחקירנית ,קופרמן הפקות

 

סידון יעל, מנהלת הפקה במחלקת דוקו-קסטינה תקשורת

 

סער שירלי, מפיקה העולם הבוקר, רשת

 

עזאני שירית, מפיקה בערוץ הספורט

 

עינב לירון, הפקה בגיל הפקות

 

עץ חיים אושר, הפקה לחיות טוב, רשת

 

פולק אורן, תחקירן "היפה והחנון" ערוץ 10

 

פופלבסקי מעיין, קופירייטרית עצמאית וכותבת באתר הפרסום "המזבלה"

 

פייברג בטי, מפיקה, "ל;חיות טוב" רשת

 

פלדמן יוליה, אחראית מתמודדים ,גיל הפקות

 

פרלמוטר רועי, מנהל תוכן בענני תקשורת

 

פרץ ז'אן, תחקירנית הטלוויזיה החינוכית

 

פרץ נועם, עורך וידאו ובמאי דוקומנטרי

 

צ'רני קרן, עובדת מחלקת צפייה, רשת

 

קורן יעל, מפיקה בחדשות הספורט

 

קיהן שחף, מפיקה בערוץ הילדים

 

רובינשטיין רועי, כתב ספורט בזמן ת"א,

nrg

רוזנפלד שלי, תחקירנית לחיות טוב,רשת 

 

רז חופית, שדרנית ועורכת רשת א', קול ישראל

 

ריגלר שירה, מפיקה ב"ששטוס"ערוץ הילדים

 

רייכמן אופיר, עורך פגוש את העיתונות, כתב תוכנית חיסכון- חברת חדשות 2

 

ריינשטיין זיו, עורך ynet תיירות

שביט רון, מגיש ופרשן פסיכו-פוליטי, ערוץ הכנסת

שחברי ערין, מנחה תוכנית בערבית, קשת

שחר ישי,  עובד חברת פרסום באינטרנט

שטיינמץ אבי, תחקירן "שומר מסך"

שמחי אור, מנהלת הפקה, "אחד נגד מאה" רשת

שמעוני מורן, מלהקת

שפיגלמן  מרים, תחקירנית "אחד נגד מאה" רשת
שפיר רווית, ע.תקציבאית במשרד יחסי ציבור

שרון גלית, עורכת תוכן, ערוץ הכנסת

  • שתפו את החברים -