רשת

אודות רשת

הבית המקצועי של העשייה הטלוויזיונית בישראל

 

ברוכים הבאים לבית המקצועי המוביל של העשייה הטלוויזיונית בישראל – חברת 'רשת', גוף תוכן ותקשורת המנהל ומפעיל את שידורי ערוץ 2 החל מיום הקמתו בנובמבר 1993. משכנה של החברה, הכולל אולפנים מתקדמים, חדרי שידור מהמשוכללים בעולם ובית ספר מעשי למקצועות הטלוויזיה, ממוקם במתחם חברות ההיי-טק שברמת החי"ל בתל אביב.

העשייה המקצועית של 'רשת' מתבססת על טלוויזיה חדשנית ומרגשת, המכוונת לליבה הישראלית, ומייצרת מסך שהוא ה"בית של כולנו". עולמות התוכן המגוונים של 'רשת' הפכו את ערוץ 2 לכתובת העיקרית למיליוני צופים, וביססו לאורך השנים את מעמדו כערוץ הטלוויזיה המצליח ביותר בארץ. החל מה 1.11.17 במסגרת המהפכה בשוק התקשורת תעבור רשת לשדר בערוץ 13 בנוסף לעיסוקה בתחומי מדיה השונים, בארץ ובעולם, ובהם אינטרנט וסלולר.

'רשת' חרטה על דגלה קיום איכות ויצירתיות טלוויזיונית בלתי מתפשרת. בפריים-טיים מתמקד לוח השידורים בסוגה עילית, בידור מתוסרט ויצירות דרמה ותעודה מוקפדות, בניסיון לפנות למכנה הישראלי המשותף הרחב-גבוה. 'רשת' מאמינה כי הפריים-טיים הישראלי חייב לשמש כחוויה טלוויזיונית מרוממת ומרגשת, שרובה ככולה כחול-לבן, דווקא בשל תפקידו התרבותי-אינטגרטיבי המכריע במציאות הישראלית המורכבת – ובשל הצורך לגעת ולשקף את לב ההוויה מתוך אחריות ומעורבות חברתית עמוקה.

בין התוכניות המצליחות והאהובות של "רשת" התוכנית המסעירה "הישרדות", התוכנית חובקת העולמות "המירוץ למיליון", תוכניות המוסיקה "The X Factor ישראל" ו"The Voice ישראל", הריאליטי המצליח בעולם "האח הגדול", ריאליטי הבישול המקצועי "משחקי השף", תוכנית התחקירים "המערכת עם מיקי חיימוביץ", תוכניות הומור וסאטירה כמו "טלוויזיה מהעתיד", תוכנית האירוח של צביקה הדר "מחר שבת", תוכנית התעודה המרגשת "אבודים", תוכנית הדוקו המצליחה "איכילוב", דרמת מתח ואקשן "המדרשה", הקומדיות עטורות השבחים "נבסו", "לצבי יש בעיה", "שנות ה-80" ועוד – כל אלה שאובים מתוך המציאות הישראלית, מתוך הדילמות של חיינו, מתוך המקומות הסבוכים ביותר שבהם נפגשים הישראלים זה בזה ובבעיות המרכיבות את חיינו. כמו כן, שותפה 'רשת' בחברת החדשות ומפרסמת באתר רשת את אתר האינטרנט של חדשות 2, וכן את ערוץ החדשות 2.

לאורך כל שנות קיומה מתאפיינים שידוריה של החברה במינון מוגבר של תנופה וחדשנות, ההופכים לתרומה אמיתית לחברה ולתרבות הישראלית ולתעשיית הטלוויזה בארץ.


עם סיום השידור בערוץ 2 ולקראת המעבר לשידור בערוץ 13 אנחנו מחויבים לשמירה על הערכים שלנו, ובד בבד להיות מעודכנים כדי ליצור בעבור הצופה שלנו את חוויית הצפייה שהוא אוהב.