חופשה בחו"ל

לגלוש מגובה 10 קומות: קרוז מטורף באונייה הגדולה בעולם

לגלוש מגובה 10 קומות: קרוז מטורף באונייה הגדולה בעולם

מגלשות מטורפות, אומגה מסחררת ואפילו משטח החלקה על הקרח - לא צריך לטוס רחוק על מנת ליהנות מיצירת הפאר הצפה הזו. עלו על הסיפון וגלו עולם שכולו טוב

חברת רויאל קריביאן השיקה במאי 2016 את האונייה הגדולה ביותר בעולם: Harmony of the Seas. אונייה זו היא דגם משופר ומשודרג של האאוזיס והיא אפילו יותר גדולה ממנה בכמעט שני טון (לא שניתן להרגיש זאת): 227,000 טון -שיא חדש של כל הזמנים באוניות קרוזים. הבשורה המשמחת לישראלים היא שלא צריך לטוס רחוק על מנת ליהנות מיצירת הפאר הצפה הזו. האונייה מפליגה במשך כל הקיץ במערב הים התיכון, כאשר נקודת המוצא לקרוז היא ברצלונה אליה יש שפע טיסות נוחות, קצרות וזולות מישראל (בסוף הסתיו תעבור האונייה להפליג בין האיים הקריביים כאשר נקודת המוצא תהיה פלורידה).

גן עדן של אטרקציות

האוניה הרמוני אוף זה סיס היא גן עדן של בידור ושעשועים לילדים ובני נוער. מלבד בריכות וג'קוזים יש באניה פארק מים עם מגלשות מדליקות חלקן שקופות וחלקן אטומות. יש גם שתי מגלשות בגובה 10 קומות ללא מים שגולשים בהן על מחצלות. גם לקטנטנים יש מתחם קסום נפרד של מתקני שעשועי מים.

לגולשים – שני מתקני גלישה על גלים האחד על גלשן בשכיבה והשני בעמידה למתקדמים יותר.

לאמיצים – אומגה בגובה של עשר קומות מעל הסיפון בירכתי האניה שם תמצאו גם שני קירות טיפוס גבוהים ואתגריים.

לקטנטנים – קיר טיפוס מיוחד בירכתיים ולידו קרוסלה גדולה ויפה שגם הגדולים יותר שמחים לעלות עליה.

באנייה מבחר משחקי קליעה, ומשחקים אלקטרוניים שונים, שולחנות הוקי אוויר וסימולטורים של מירוצי מכוניות.

אפילו חדר בריחה (אסקייפ רום) מרתק יש באונייה, שבנוי כחללית ובו אתם צריכים לפענח את הרמזים שלכם תוך שעה כדי לתקן את החללית.

על הסיפון יש מגרש גדול לכדורסל או כדורגל ומגרש מיני גולף מעוצב.

מופעי בידור

גם מופעי בידור לא חסר, לילדים ולנוער יש אולם מופעים מיוחד בשבילם. אבל כמובן שגם הם ייהנו מהמופע המוזיקלי "גריז" שבתיאטרון הראשי וממופעי הלוליינים שבתיאטרון הימי.

לחובבי ההחלקה על הקרח יש מגרש החלקה אשר בערב מתקיימים בו מופעים מרהיבים לכלל הנוסעים.

בנוסף לכל זה יש לכל קבוצת גיל חדר משחקים גדול המיועד רק להם ושם צוות הבידור של האניה מדריך ומפעיל את הילדים והנערים. בכל חדר כזה המשחקים מותאמים לגיל הילדים, החל מצעצועים לגיל הרך וצעצועי לגו וכו' לקטנים ועד מחשבים ואפילו מעבדה מיוחדת לנוער.

מידע נוסף על אונייה זו ואוניות רבות נוספות, איך ומתי כדאי להזמין את השייט בהן, אילו סוגי חדרים לבחור ומה לעשות בכל אחד מהנמלים (מבלי לפשוט את הרגל) ניתן לקרוא בספר:

"קרוזים – שייט תענוגות בקריבים, אלסקה ואירופה" ובאתר האינטרנט: "קרוזים- המדריך למטייל" 

יש גן עדן: החוף היפה בעולם נמצא כאן

לעוד המלצות על חופשות מופלאות היכנסו לפייסבוק שלנו