החדשות בעולם

טראמפ, כוכבת הפורנו והסכם השתיקה

עורך דינו של נשיא ארה"ב שילם 130 אלף דולר לשחקנית הפורנו סטפני קליפורד כחודש לפני הבחירות ב-2016 כדי שלא תספר על מפגש מיני שקיימה, לכאורה, עם טראמפ שנה אחרי שנישא לרעייתו מלניה. כך על פי דיווח של הוול סטריט ז'ורנל

עורך דין מטעמו של דונלד טראמפ שילם, כחודש לפני הבחירות לנשיאות ב-2016, 130 אלף דולר לכוכבת הפורנו לשעבר סטפני קליפורד כדי למנוע ממנה לספר על מפגש מיני שקיימה לכאורה עם נשיא ארה"ב כשנה אחרי שנישא לרעייתו מלניה. זאת על פי תחקיר של ה"וול סטריט ז'ורנל" שמצטט אנשים המקורבים לנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי התחקיר שהתפרסם בסוף השבוע, עורך הדין מייקל כהן, שעבד כעורך דין בכיר בארגונו של טראמפ יותר מעשור, שילם עבור הנשיא לשחקנית באוקטובר 2016 בתום משא ומתן עם עורך דינה על הסכם סודיות.

סטפני קליפורד
סטפני קליפורד
רויטרס

התחקיר מבוסס על ריאיונות עם אנשים שהוגדרו ככאלה שמכירים את הנושא, אך המסמכים והחוזה המדובר לא הוצגו. גורם בבית הלבן הגיב לתחקיר: "אלו דיווחים ממוחזרים שפורסמו והוכחשו נמרצות עוד לפני הבחירות".

"הנשיא טראמפ ממשיך להכחיש נמרצות כי ניהל רומן עם גברת קליפורד", הגיב עו"ד כהן שצירף לתגובתו מכתב שנחתם לכאורה על ידי השחקנית: "השמועות שקיבלתי דמי השתקה מדונלד טראמפ שקריות לחלוטין". על המכתב התנוסס שם הבמה של קליפורד שהתפרסמה תחת השם סטורמי דניאלס.