החדשות בעולם

הרגעים המפחידים בתוך המטוס הרועד (cnn)

צפו: בהלה במטוס לפני נחיתת חירום

כשעה לפני שטיסת "יונייטד איירליינס" מסן פרנסיסקו להוואי אמורה הייתה לנחות, הכיסוי של אחד המנועים נתלש ממקומו והמטוס החל לרעוד כולו. תיעוד מתא הנוסעים מראה את הרגעים הדרמטיים והמפחידים שבהם נאלצו הנוסעים לבצע את נוהל החירום. אחת מהם סיפרה: "חשבתי שאנחנו עומדים למות"

דרמה בשחקים: את הטיסה הזאת נוסעי חברת התעופה "יונייטד איירליינס" לא ישכחו עוד הרבה זמן. במהלך טיסה שהמריאה מסן פרנסיסקו להונולולו שבהוואי כיסוי המנוע הימני של מטוס הבואינג 777 עף ממקומו, נשמע רעש חזק והמטוס החל לרעוד. בעקבות התקלה נאלצו הטייסים לבצע נחיתת חירום בהונולולו, שהסתיימה בלי נפגעים או נזק. סרטון מתוך המטוס תיעד את הבהלה והלחץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשעה לפני החיתה גילה צוות המטוס את התקלה הטכנית במנוע, שזוהתה גם על ידי הנוסעים המבוהלים וגרמה לרעידות עזות וחשש ממשי לשלמות המטוס. בתיעוד מתוך המטוס ניתן לראות את הנוסעים המפוחדים מתכופפים בכסאות ומבצעים את נוהל החירום.

המנוע שבו אירעה התקלה
המנוע שבו אירעה התקלה
cnn

הטייסים ביצעו נחיתת חירום בנמל התעופה של הונולולו ו-363 הנוסעים ועשרת אנשי הצוות הגיעו בשלום לקרקע. אחד מהנוסעים סיפר על הרגע שבו התנתק מכסה המנוע ואמר: "שמענו בום מטאלי גדול, ואז המטוס החל לרעוד". נוסעת נוספת תיארה את הרגעים המפחידים: "חשבתי שאנחנו עומדים למות, קיוויתי שילדיי יודעים שאני אוהבת אותם".

חברת פראט וויטני שמייצרת את המנוע פרסמה הודעה שבה הסבירה כי היא תומכת בבדיקת הרשויות ומשתפת פעולה.