בארץ

חדש בפורים: תחפושת אלאור אזריה

ליצן, קאובוי, נמר או אלאור אזריה? זו ההתלבטות בפניה עומדים שלל הורים לקראת חג הפורים המתקרב והתחפושות המגיעות עמו

לירון זייד

לונה דיין שמחה לסייע השנה לנכדה בתחפושת מקורית במיוחד לפורים: אלאור אזריה, בחייל שהורשה בהריגת מחבל בחברון ונידון בשבוע שעבר לשנה וחצי מאסר. "אנילא אומרת שהוא עשה את הדבר הנכון, אבל בעיני הוא גיבור", היא מסבירה. "הוא לקח את היוזמה. המפקדים לא היו בשטח, השטח לא נוהל כמו שצריך והוא תפס פיקוד". לדבריה, "אנחנו שומרים על הבנים שלנו שלא יפקירו אותם בשטח. אלאור בעיני הוא גיבור, ככה אני חושבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה הצד השני שתמיד מגיל קטן, מגיל אפס, מחנכים את הילדים לאלימות", מבהירה לונה. "זה לא אצלנו – אנחנו מגדלים אותם להיות אזרחים טובים". ולונה לא לבד – ישראלים נוספים רבים הודיעו כי בכוונתם לחפש את ילדיהם לאזריה, ויש גם ילדים שבחרו בתחפושת בעצמם, כמו רניאל חנג'ר מג'וליס. "אני אוהב אותו, אני גאה במה שהוא עשה לעם שלנו", הוא מסביר. "הוא הציל אותם ממחבל".

בסוף השבוע יצאה לדרך תחרות תחפושות לאלאור אזריה. היוזם, רן כרמי בוזגלו, המלווה את משפחת אזריה, מבטיח למתחפשים המצטיינים פרסים כמו חופשה בצימר, גיטרה וכרטיסים לסופרלנד ולספארי. "אני קורא להתחפש לאלאור כהצהרה, אפילו התרסה", הוא מנמק. "אלאור אזריה הוא לוחם שנשלח להגן עלינו, ואני גאה לראות ילדים מתחפשים אליו".

את הפרסים תרמו אזרחים ששמעו על היוזמה. מיכאל וסרמן אפילו התנדב להכין 300 מסכות של פניו של החייל המורשע. "אני חושב שהמסכות האלה מלמדות את הילדים מה זה צבא", הוא אומר.

 

Banner_MoreVirals

תאומים שנולדו בהפרש של 7 דקות הם רק "חצי אחים"

נתפסו על חם: עשו סקס בניידת – בזמן השוד המזוין

כשאישה יושבת בבית קפה ורואה שם את בן זוגה – עם אחרת

מטפלת בבית אבות תועדה מטרידה מינית קשיש בן 100

"הייתי מ***ן אותה" – כשמורים ומורות תועדו מדברים על תלמידי תיכון

נהג מטריד מינית רוכבת אופניים ברחוב – היא מצידה לא נשארה חייבת

תשכחו מאורז: הפתרון האולטימטיבי לטלפון רטוב

הרגע בו מלצרית גוררת החוצה ממסעדה לטאת ענק

בהלה בשחקים: מטוסי קרב יירטו מטוס נוסעים ממסלולו

 הדוגמנית שהלכה עד הסוף בשביל התמונה המושלמת