בארץ

מעצר אליה קדוש: "היא במצב מורכב"

מעצר אליה קדוש: "היא במצב מורכב"

אליה קדוש, הדוגמנית שעל פי החשד שלחה את חבריה לתקוף את מאבטחי בית החולים איכילוב, נעצרה בחשד שתקפה נהג מונית לאחר שסירבה לשלם לו.

לאחר שהואשמה במעורבות באירוע בו הותקפו מאבטחים בבית החולים איכילוב, אליה קדוש נעצרה שוב: על פי החשד, הדוגמנית בת ה-19 תקפה אמש (רביעי) נהג מונית שהסיע אותה לבית החולים וולפסון. הערב היא תובא לדיון בהארכת מעצרה, ועורך דינה טוען: "לא צריך לעשות מזה סיפור גדול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד מהאירוע קדוש אמרה לנהג המונית, בטרם סטרה לו: "יא טמבל, אני כולי סטרואידים בידיים שלי, אני כולי כוחות, אני כולי עצבים, אני אשבור לך את הפנים". לפי החשד, קדוש סירבה לשלם לנהג המונית מסיבה לא ידועה.

"זה אירוע מצער, מדובר בבחורה שיקבלה כמות גדולה מאוד של סטרואידים ונמצאת במצב רגשי מורכב ביותר", אמר פרקליטה, עו"ד נס בן נתן. "צריך להתייחס למקרה הזה בנסיבות הרלוונטיות שלו. אין לי מושג למה עושים מזה סימפוזיון, יש פה איזשהו צורך רכילותי, משהו פיקנטי – זה נשגב מבינתי". קדוש נלקחה אמש לקבלת הטיפול הרפואי לשמו הגיעה לבית החולים, ולאחר מכן עוכבה על ידי המשטרה לחקירה.

מעצר אליה קדוש: "היא במצב מורכב"

"אני חושב שזו הפעם הראשונה שנערה נעצרת על ידי משטרת ישראל בחשד שסטרה למי או שניסתה לסטור למי שנהג בה באלימות מילולית, השפיל אותה וקילל אותה בבוטות", הוסיף בן נתן. "אני חושב שהמעצר מיותר, לא זוכר מקרה דומה שבחורה נעצרה על סטירה – אבל משטרת ישראל החליטה לעצור אותה".

"לפני זמן קצר הגיעה תושבת יפו כבת 19 לבית החולים וולפסון באמצעות מונית", מסרה המשטרה אמש. "על פי החשד, ויכוח שהתגלע בין החשודה לבין הנהג הסתיים בתקיפת הנהג. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע".

ביום ראשון הוגש כתב אישום נגד החבורה שתקפה את המאבטחים בבית החולים איכילוב לפני כשבועיים. הסיפור התחיל בקדוש, צעירה מיפו, שהגיעה לאיכילוב לקבל טיפול למחלה נדירה שהיא לוקה בה. כתב האישום מתאר כיצד הכו את המאבטחים ללא רחמים וגרמו לפציעתם, אבל קדוש מתקשה להתנצל: "לא מבקשת סליחה מאף אחד, לא מאמינה בסליחה". קדוש מואשמת בעבירות של איומים ותקיפת שוטרים על כך שלקחה חלק בתופעה הפסולה של אלימות נגד צוותים רפואיים.