פלילים

בת ה-8 משחזרת (החדשות)

הכלבים שתקפו בת 8: בעל חווה נעצר

במשטרת ישראל הודיעו על מעצרו של בעל חווה סמוכה למקום בו הותקפה אמש בת ה-8 על ידי 10 כלבים משוטטים, בחשד לאי נקיטת אמצעי זהירות מספקים עם בעלי החיים. מוקדם יותר סיפרה הילדה, שעדיין מאושפזת, על שקרה: "הם היו גדולים, כאב לי"

יממה לאחר האירוע החריג, במהלכו הותקפה ילדה כבת 8 על ידי להקת כלבים משוטטים באופקים, עצרה היום (שלישי) המשטרה חשוד. העצור, בעל חווה סמוכה למקום האירוע, נעצר בגין אי נקיטת אמצעי זהירות בחיה, ומעצרו הוארך ב-3 ימים. כמו כן פנתה משטרת ישראל פנתה סיוע מרשות אחרת על מנת לתפוס את הכלבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בת ה-8 שהותקפה אתמול על ידי להקת כלבים משוטטים באופקים שיחזרה היום את רגעי האימה. "ברחתי לסבתא, פתאום הכלבים נשכו אותי", סיפרה לחדשות 2 Online. "הם היו גדולים, כאב לי, קראתי לאבא שלי והמשפחה שלי באה לקחת אותי".

הילדה ננשכה על ידי להקה של כ-10 כלבים. צוותי רפואה פינו אותה לחדר המיון בבית החולים סורוקה כשהיא במצב בינוני ויציב וסובלת מפצעי נשיכות בראשה ובשאר חלקי גופה. "היא מאוד אוהבת כבשים ואתמול היא הלכה לטייל ורצתה ללטף את אחד הכבשים. כשהתקרבה אליהם הכלבים ששמרו עליהם קפצו עליה ונשכו אותה", סיפר אביה של הילדה לחדשות 2 Online. "אי אפשר לשכוח מזה", הוסיפה אמה של חנה.

מעצרו של השוד הוארך ב-3 ימים
מעצרו של השוד הוארך ב-3 ימים

"לפני כמעט שנה התרענו על הבעיה"

כוח אכיפה משולב של המשטרה שהגיע למקום מצא את הילדה לבדה כשהיא מותקפת ע"י הכלבים בזמן שהיא שרועה על הקרקע. כשהשוטרים הבינו כי אין להם גישה לילדה באמצעות הניידות, הם פתחו בריצה לכיוונה תוך כדי הברחת הכלבים, שניסו לתקוף אותם. אחת השוטרות שהגיעה למקום נשאה את הילדה וליוותה אותה לבית החולים עד להגעת המשפחה.

תושבי שכונת רמת שקד באופקים סיפרו לחדשות Online כי התריעו בעבר על בעיית הכלבים המשוטטים בעיר. "לפני כמעט שנה התרענו על בעיית הכלבים המשוטטים", סיפרה מיכל, תושבת העיר. "ראש העיר אמר שיטפל בהקדם ועדיין אנחנו סובלים מהם. הם נכנסים לשכונה בלילות, מפחידים את הילדים ואת הכלבים שלנו, נובחים כל הלילה".