פלילים

מעצר החשוד במכירת "צעצעוים מסוכנים" (דוברות המשטרה)

צפו: רוכש נפצים התגלה כבלש וביצע מעצר

המשטרה פתחה במבצע אכיפה נגד מוכרי "צעצועים מסוכנים" לקראת פורים. בתיעוד של פעילות ברחובות נראה בלש שהתחזה לקונה מבצע עסקה במהלכה רכש נפצים וזיקוקים. מיד בסיומה הגיע למקום רכב שמתוכו הסתערו שוטרים שעצרו את החשוד. בנוסף, המשטרה פשטה על בתי עסק, החרימה סחורה ועיכבה חשודים לחקירה

כמדי שנה לקראת פורים, המשטרה נלחמת בהפצת נפצים וחזיזים המוגדרים כ"צעצועים מסוכנים", אך פופולריים בקרב ילדים ונוער. בתיעוד מעצר ברחובות נראה בלש משטרה שהתחזה לקונה מבצע עסקה ומיד עם סיומה עוצרים שוטרים שמגיעים למקום את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה פתחה במבצע למניעת הפצתם של צעצועים מסוכנים בשיתוף משרד הכלכלה. במסגרת פעילות האכיפה הממוקדת קבע הבלש פגישה עם תושב רחובות, שעל פי החשד מוכר "צעצועים מסוכנים" על פי הזמנה. הוא נפגש עמו ברחוב ורכש ממנו בין היתר נפצים וזיקוקים. מיד בעם סיום העסקה הגיע למקום רכב ממנו יצאו שוטרים שעצרו את החשוד ולקחו אותו לחקירה. הוא שוחרר בהמשך למעצר בית בן חמישה ימים.

"צעצועים מסוכנים" שהוחרמו.
דוברות המשטרה

במסגרת מבצע האכיפה ערכו ביקורות בעשרות בתי עסק, שבחלקם נתפסו פריטים המוגדרים אסורים לשימוש. הם הוחרמו ובעלי העסקים עוכבו לחקירה של משרד הכלכלה. במשטרה מדגישים כי ימשיכו בפעילות נגד מכירה ושימוש בצעצועים מסוכנים, קוראים להורים לגלות יותר מעורבות ולהסביר לילדיהם על הסכנה הטמונה בשימוש בהם.