משפט

כמה שעות עבדה באמת שירה רבן?

כמה שעות עבדה באמת שירה רבן?

על אף ששירה רבן שעבדה במעון רה"מ וכעת תובעת את רעייתו טוענת שעבדה מדי יום 10שעות ללא הפסקה מדוח שעות העבודה שלה עולה תמונה שונה לגמרי. על פיו היא עבדה פחות מחצי מהזמן שהיא טוענת ובממוצע בסך הכל כ-5 שעות ביום. רבן בתגובה: "כשמתעללים בך ומתעמרים בך כל רגע הופך לנצח"

פרסום ראשון: על אף שהעובדת לשעבר במעון ראש הממשלה שירה רבן טוענת שעבדה מדי יום עשר שעות ללא הפסקה דוח השעות שלה חושף תמונה אחרת. על פיו היא עבדה פחות מחצי מהשעות שטוענת שעבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כך בחודש ספטמבר עבדה רבן בשלושה ימים בלבד 9 שעות ביום, כאשר בשאר הימים עבדה כחמש שעות בממוצע. בסך הכל עבדה בכל 19 ימי העבודה שלה  103 שעות. מטעמה של שירה רבן נמסר בתגובה: "כשמתעללים בך ומתעמרים בך כל רגע הופך לנצח".

דוח השעות של שירה רבן
דוח השעות של שירה רבן

מוקדם יותר היום (שלישי) הציע בית הדין לענייני עבודה בירושלים לפרקליטה של שירה רבן לשקול לתקן את כתב התביעה תוך שלושה שבועות. "כתב התביעה כולל בתוכו תיאורים ארוכים ומפורטים שאינם נדרשים להליך", כתב נשיא בית הדין אייל אברהמי. לצד זאת, דחה השופט את הבקשה להטיל את צו איסור הפרסום על כתב התביעה או חלקים ממנה.

עורך דינה של נתניהו יוסי כהן דרש למחוק ביטויים "שנועדו רק להכפיש" את נתניהו ואינם רלוונטיים להליך, לטענתו. עוד הוא ביקש למחוק את שמה של נתניהו מהתביעה. על כך קבע השופט כי רק לאחר הגשת כתב התביעה פעם נוספת, יוכל כהן להגיש בקשה למחיקת שמה.