בארץ

להקת רדיוהד בארץ: 20 אלף כרטיסים נמכרו בשעה

לאחר שהבוקר נמכרו תוך שעה 20 אלף כרטיסים להופעה של רדיוהד בישראל, מודיעה חברת ההפקה נרנג'ה על תוספת של 10,000 כרטיסים נוספים במכירה המוקדמת

אחרי שאתמול פורסם כי להקת הרוק הבריטית "רדיוהד" תגיע להופעה אחת בישראל, היום (רביעי) מודיעה ההפקה של המופע על תוספת של 10,000 כרטיסים נוספים למכירה מוקדמת, זאת בשל הביקוש הרב. על פי ההפקה, במכירה המוקדמת שנפתחה הבוקר בשעה נמכרו 20 אלף כרטיסים תוך שעה אחת. הלהקה תופיע בפארק הירקון בתל אביב ב-19.7: ההופעה תחל בשעה 20:00 והשערים ייפתחו בשעה 16:30.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההופעה ההיסטורית בישראל תנעל את סיבוב ההופעות הבינלאומי של הלהקה בארה"ב ואירופה, אליו כבר אזלו מרבית הכרטיסים. מארגני ההופעה הודיעו כי על פי בקשת הלהקה, לא תהיה חלוקה לסוגי כרטיסים, כלומר לא יהיו אזורי גולדן רינג או VIP. המשמעות היא שכל מי שירצה לעמוד קרוב לבמה יידרש להגיע מוקדם ולתפוס את המקום המבוקש.

מחיר 10,000 הכרטיסים הראשונים שיימכרו יהיה 429 שקלים, ולאחר מכן יעלה ל-479 שקלים. מכירת הכרטיסים החלה כבר הבוקר בשעה 9:00.

"אני מחכה כבר שנים שהם יגיעו", אמר אחד ממעריצי הלהקה לחדשות 2 Online. "אני מתרגש מאוד וכל הכבוד למארגנים בארץ שבשנים האחרונות הם התחילו להביא הופעות מהטופ העולמי, ולא רק כאלו שעברו את שיאם".

רדיוהד היא להקת רוק אלטרנטיבי בריטית שהוקמה ב-1989 באוקספורד. הפופולריות של הלהקה הגיעה בזכות אלבומה משנת 1997, "OK Computer" שזכה בפרסים רבים והוכרז במקומות רבים כאלבום הטוב ביותר של שנות ה-90. בנוסף, דורגה רדיוהד בידי המגזין טיים בין 10 הלהקות הטובות בעולם בשנת 2001.