פוליטי-ביטחוני

חזן: "אולי תפרוש?" - זוהר: "סרסור"‎

עימות סוער בטוויטר בין ח"כים בליכוד

העימות החריף בין חברי הכנסת מהליכוד להורים השכולים בכנסת ממשיך לעורר הדים – וליצור קרבות בתוך מפלגת השלטון. הערב (חמישי) תקף ח"כ אורן חזן את התנהלות חברו לסיעה מיקי זוהר, שהתעמת עם אמו של הדר גולדין ז"ל: בהודעה שפרסם בטוויטר כתב חזן: "מיקי מכלוף, ידידי, האם לא בשלה השעה לשקול מחדש הודעה על פרישה מהכנסת?". זוהר לא נותר חייב ועקץ את חזן: "אמר הסרסור שבית המשפט קבע שהוא צרך סמים וניהל קזינו. אחי, מה עם קצת מודעות עצמית?". הקרב לא הסתיים שם, למרות מאמצי הח"כ יהודה גליק להרגיע את השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

62

גליק התערב וכתב לשניים: "חברים מה נפל עליכם, תירגעו – מיקי שגה והתנצל וכך ראוי ומן הראוי שכולנו נשפר את השיח הציבורי שיהיה מכובד. השיח הזה מזיק לכולנו יותר מכל דבר אחר". דבריו של גליק לא הרגיעו את הרוחות: חזן הוסיף וכתב לזוהר "מיקי, אתה נשמע די בטוח בשקרים שיוצאים לך מהפה. אם כך, הסר חסינותך ונבדוק את אמיתות דבריך. אני דווקא אשמח לפיצוי נוסף על זה שקיבלתי מסגל (עמית סגל)".

זוהר השיב לו: "עזוב אותך מבזבוז זמן בבתי משפט, אני באמת מציע לך לחסוך קצת כסף עד שתסיים בקרוב את תפקידך כחבר כנסת ושתשקיע את הזמן שלך במשפחה החדשה שהקמת". לכך השיב חזן במילים אלו: "אין ספק שהקנאה אוכלת אותך.
אבל עזוב ידידי, בוא ספר מה באמת גרם לך לשקול לפרוש מהכנסת. הציבור כמה לדעת! לך תדע, אם לא תספר- מישהו אחר יספר..".

63

גליק זעם וניסה שוב להרגיע את הקרב הפומבי: "אתם השתגעתם? התאבדות פוליטית קולקטיבית. אתם מזיקים לעצמכם, לליכוד ובעיקר מזהמים את השיח הציבורי. דיייייייי". את הדיון "סיכם" ח"כ מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) במילים אלו: "מפלגת השלטון, אתם בחרתם".

חילופי הדברים אליהם התייחס חזן התרחשו אתמול בוועדה לביקורת המדינה, כאשר לאה גולדין פנתה לראש הממשלה ואמרה: "הפכת אותנו לאויב העם, הפכת את בעיית השבת הבנים לבעייה של המשפחות". דברים אלו עוררו את זעמו של מיקי זוהר שהגיב לאמירותיה "הטענות שלך מוגזמות". -"אל תענה לי, חצוף!", השיבה לו גולדין. זוהר הבהיר אחרי הדיון כי "אמו של הדר גולדין טענה כי ראש הממשלה הפך אותם לאויב העם. תגובתי הייתה שזה פשוט לא נכון. אני מכבד אותה ומתנצל אם היא נפגעה מכך".

Banner_MoreVirals

ככה היא הייתה נראית לפני שנה – כשעוד הייתה מורידה שערות מהגוף

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

נקמת העדר: בפעם הבאה שהתנין ינסה לתקוף פיל – הוא יחשוב פעמיים

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

האדם הקטן בעולם: בן 21 בגודל של תינוק

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

שמעו בכי תינוק מתוך תעלה תת קרקעית – זה מה שצילם השוטר שירד ראשון

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

הזוי: יצור בלתי מזוהה נמצא בחיים ומת לאחר מספר שעות

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

התינוקת שלא מפסיקה להשמין – ואף אחד לא יודע למה

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎

 טרגדיה: נער ירה בעצמו למוות בטעות בשידור חי באינסטגרם

חזן: "אולי תפרוש?" – זוהר: "סרסור"‎